Rīgas Dinamo pirmspēdējais duelis sezonā – cīņa pret Maskavas Dinamo

Prognozē rezultātu un laimē viedtālruni!

KHL pirmspēdējā regulārā čempionāta mačā Rīgas Dinamo plkst. 19.30 savu skatītāju priekšā cīnīsies ar Maskavas Dinamo vienību. Rīdzinieki ar maskaviešiem tikās 10. janvārī, kad izbraukumā piedzīvoja sāpīgu neveiksmi ar 1:2. Mača translācija būs pieejama kanālos Viasat Sport Baltic un TV6, bet portālā Skaties.lv varēs vērto gan spēles tiešraidi, gan teksta video tiešraidi.

Iepriekšējā mačā Rīgas Dinamo viesos ar 2:3 pagarinājumā zaudēja Bratislavas Slovan, bet pretinieki garantēja sev vietu Gagarina kausa izcīņā. Rīdzinieki šovakar centīsies pārtraukt trīs zaudējumu sēriju, jo vēl pirms tam mājās ar 0:7 tika piedzīvota sezonas smagākā sagrāve pret Helsinku Jokerit un ar 2:3 zaudēts Astanas Barys. Bet Maskavas Dinamo ir izcīnījuši jau sešas uzvaras pēc kārtas un pēdējās 13 spēlēs tikusi pie 12 panākumiem.

Abas komandas šosezon jau reizi ir tikušās, kad 10.janvārī savā laukumā ar 2:1 panākumu guva Maskavas Dinamo, uzvaras vārtus iemetot pamatlaika pēdējā minūtē skaitliskajā vairākumā. Savukārt KHL vēsturē abām vienībām līdz šim bijušas 22 spēles, no kurām Rīgas Dinamo uzvarējusi astoņās, tostarp abas reizes pagājušajā sezonā.

KHL turnīra tabulā Rīgas Dinamo ar 69 punktiem ieņem 12.vietu Rietumu konferencē, bet Maskavas Dinamo ar 102 punktiem ir piektajā pozīcijā, turpinot cīņu par augstāku vietu tabulā.

Rīgas Dinamo rezultatīvākais spēlētājs ir Miks Indrašis, kurš iekrājis 31 punktu (13+18), bet Laurim Dārziņam ir 28 punkti (10+18). Vienības labākais snaiperis ir Tims Sestito ar 19 precīziem raidījumiem. Tupretim Maskavas Dinamo līderis uzbrukumā ir Aleksandrs Cvetkovs ar 38 punktiem (7+31), savukārt bijušais rīdzinieku spēlētājam Metam Robinsonam ir 37 punkti (14+23).