Rīgas Dinamo izbraukumā ar 4:0 apspēlē Minskas Dinamo

Prognozē rezultātu un laimē viedtālruni!
2 komentāri

Rīgas Dinamo Kontinentālās Hokeja līgas pirmajā izbraukuma spēlē ar 4:0 apspēlēja Minskas Dinamo. Vārtus rīdzinieku labā guva Gunārs Skvorcovs, Andris Džeriņš, Miķelis Rēdlihs un Gints Meija.

Rīdzinieki vadībā izvirzījās spēles 30. minūtē. Saņēmis piespēli no Armanda Bērziņa, uz sāncenšu vārtiem izslidoja Skvorcovs, kurš apspēlēja mājinieku aizsargu un vārtsargu, skaistā stilā panākot 1:0. Pēc pāris minūtēm Leino ieslidoja pretinieku aizsardzības zonā un piespēlēja ripu Sestito, kurš ar metienu vārtu devītniekā dubultoja Rīgas Dinamo pārsvaru.

Otrā perioda beigās Minskas Dinamo Oskara Cibuļska noraidījuma laikā izdevās iestumt ripu Sedlāčeka vārtos, taču divi mājinieku hokejisti bija vārtsarga laukumā, un vārtu guvums netika ieskaitīts.

55. minūtē Miķelis Rēdlihs pēc teicamas pauzes pārspēja mājinieku vārtsargu un panāca 3:0. Tikai 22 sekundes vēlāk rezultāts kļuva jau 4:0, kad pēc Kristapa Sotnieka piespēles ar metienu no pāris metriem vārtsargu pārsteidza Gints Meija, un rīdzinieki izcīnīja uzvaru ar 4:0!