Rīgas Dinamo izbraukumā ar 3:0 apspēlē Zagrebas Medveščak

Prognozē rezultātu un laimē viedtālruni!
1 komentārs

Rīgas Dinamo savā priekšpēdējā Kontinentālās hokeja līgas regulārā čempionāta mačā šogad otrdien ar rezultātu 3:0 (0:0, 1:0, 2:0) izbraukumā pieveica Horvātijas klubu Zagrebas Medveščak, kas ir tiešā konkurente cīņā par vietu izslēgšanas turnīrā.

Aizvadītajā mačā vārtus guva Tims Sestito, Miķelis Rēdlihs un Edgars Kulda, bet zviedru vārtsargs Jūakims Ēriksons palika nepārspēts.

Maču rīdzinieki sāka aktīvi un jau pirmajās minūtēs veica vairākus bīstamus metienus pa pretinieku vārtiem, bet trešdaļas vidū pēc pārkāpuma pret Gunāru Skvorcovu arī ieguva pirmo vairākumu.

Foto

Tomēr tā pirmajās sekundēs Medveščak hokejisti trijatā izskrēja uz vārtiem pret vienu rīdzinieku spēlētāju, savu iespēju gan nerealizējot. Pēc mazākuma izturēšanas arvien biežāk uzbrukumos devās arī Medveščak komanda, bet pirmajā trešdaļā rezultāts tā arī palika neatklāts, kaut izdevību vienībām bija daudz.

Otrās trešdaļas sākuma daļā dažbrīd Medveščak hokejistiem bija ļoti liels pārsvars, bet Rīgas Dinamo arī izturēja vienu mazākumu. Trešdaļas otrajā daļā nedaudz nokritās spēles ritms, ko ļoti sekmīgi izmantoja Rīgas Dinamo un pārņēma vadību, kad pēc Gunāra Skvorcova piespēles kritienā atzīmējās Sestito. Otrās trešdaļas beigās Rīgas Dinamo pārliecinoši kontrolēja ripu, noturot vadību ar 1:0.

Izšķirošās trešdaļas pirmajās piecās minūtēs rīdzinieki guva divus vārtus, nodrošinot izšķirošo pārsvaru. Vispirms tika nopelnīts vairākums, ko arī ātri realizēja, kad ar lielisku metienu izcēlās Miķelis Rēdlihs un panāca 2:0, bet pāris minūtes vēlāk pēc lieliskas debitanta Bruno Zabja piespēles no vārtu priekšas izcēlās Kulda. Kaut atlikušajā trešdaļas daļā pārsvars piederēja mājiniekiem, Latvijas komanda droši noturēja uzvaru.

Šajā mačā Rīgas Dinamo vārtus atkal sargāja Ēriksons, bet laukuma virknējumos bija veiktas vairākas izmaiņas un, piemēram, uz pirmo uzbrucēju virknējumu tika pacelts Māris Bičevskis. Savukārt debiju komandā piedzīvoja Bruno Zabis.