Pēc uzvaras Avangard atgūst līderpozīcijas KHL Austrumu konferencē

Prognozē rezultātu un laimē viedtālruni!

Omskas Avangard vienīgajā ceturtdienas Kontinentālās Hokeja līgas (KHL) spēlē savā laukumā ar 3:0 (2:0, 0:0, 1:0) uzvarēja Jekaterinburgas Avtomobilist, atgūstot līderpozīciju KHL Austrumu konferencē.

Avangard pirmā perioda 11.minūtē pēc Andreja Pervišina vārtiem skaitliskajā vairākumā izvirzījās vadībā, bet 16 sekundes līdz trešdaļas beigām Deniss Paršins pārsvaru dubultoja. Turpinājumā abām komandām ilgu laiku vārtus gūt vairs neizdevās, taču pamatlaika beigās, kad Avtomobilist bija nomainījis vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, Omskas kluba rezultatīvākais spēlētājs Aleksandrs Perežogins ripu raidīja tukšos pretinieku vārtos. Avangard vārtos čehs Dominiks Furhs atvairīja 25 pretinieku raidījumus.

Omskas klubs izcīnīja 27.uzvaru 48 spēlēs un ar 85 punktiem atgriezās Austrumu konferences līderpozīcijā. Līdz šim līderis bija Novosibirskas Sibirj, kam arī ir 85 punkti, taču 46 spēlēs, tomēr Sibirj pamatlaikā ir izcīnījusi par vienu uzvaru mazāk nekā Avangard, tāpēc tabulā atrodas zemāk.

Pa 80 punktiem ir Ufas Salavat Julajev un Oskara Bārtuļa pārstāvētajai Vladivostokas Admiral. Savukārt Magņitogorskas Metallurg ir nopelnījis 77 punktus, taču kā Harlamova divīzijas līderis Austrumu konferencē ieņem otro vietu.