Masaļskim sausā uzvara KHL spēlē pret Vityaz

Prognozē rezultātu un laimē viedtālruni!

Latvijas hokeja vārtsargs Edgars Masaļskis trešdien palika nepārspēts Kontinentālās hokeja līgas regulārā čempionāta mačā, palīdzot savai pārstāvētajai komandai Toljati Lada, kurai pie stūres ir Latvijas speciālists Artis Ābols, izcīnīt uzvaru.

Lada ar 2:0 (0:0, 0:0, 2:0) viesos pieveica Podoļskas Vityaz, bet Masaļskis Toljati vienības vārtos atvairīja 31 pretinieku raidījumu uz latvieša sargātajiem vārtiem.

Pirmajās divās trešdaļās komandas vārtus neguva, bet tad trešā perioda sākumā Igors Magogins atklāja mača rezultātu, bet pēdējā minūtē Georgijs Belousovs raidīja ripu jau tukšos vārtos.

Iepriekšējās divās spēlēs Lada vispirms izbraukumā uzvarēja Artūra Kuldas Helsinku Jokerit ar 3:1, bet sestdien savā laukumā Somijas klubam piekāpās ar tādu pašu rezultātu – 1:3.