Magņitogorskas Metallurg sagrauj Salavat Yulaev un dubulto pārsvaru sērijā

Prognozē rezultātu un laimē viedtālruni!

Magņitogorskas Metallurg komanda piektdien arī otrajā KHL Gagarina kausa izcīņas Austrumu konferences finālsērijas mačā guva uzvaru. Metallurg savā laukumā ar 6:1 (1:0, 3:0, 2:1) sagrāva Ufas Salavat Yulaev, sērijā līdz četrām uzvarām panākot 2-0.

Pirmās trešdaļas laikā Magņitogorskas klubs tikai reizi prata atslēgt Salavat Yulaev vārtus, kad 11.minūtē izcēlās Deniss Osipovs. Tomēr otrā perioda laikā mājinieki panāca jau 4:0, kad pa reizei atzīmējās Bogdans Potehins, Sergejs Mozjakins un Aleksandrs Sjomins.

Ufas komandas hokejistiem neizdevās lauzt šīs spēles gaitu, turklāt noslēdzošajā trešdaļā Metallurg guva vēl divus vārtus. Tikmēr vienīgos vārtus Salavat Yulaev labā 52.minūtē iemeta Sami Lepiste.

Šīs sērijas trešais mačs svētdien notiks Ufā. Jau vēstīts, ka Rietumu konferences finālsērijā regulārā čempionāta uzvarētāji Maskavas CSKA atrodas vadībā ar 2-0 pret Sanktpēterburgas SKA, kas ir pašreizējie Gagarina kausa glabātāji.