Magņitogorskas Metallurg 90. minūtē izrauj dramatisku uzvaru konferences fināla pirmajā mačā

Prognozē rezultātu un laimē viedtālruni!

Magņitogorskas Metallurg komanda ar uzvaru otrajā pagarinājumā sāka KHL Gagarina kausa izcīņas Austrumu konferences finālu. Konferences fināla pirmajā mačā Metallurg savā laukumā ar 3:2 (0:0, 1:1, 1:1, 0:0, 1:0) pieveica Ufas Salavat Yulaev, sērijā līdz četrām uzvarām izvirzoties vadībā ar 1-0.

Abas komandas guva pa vārtiem otrajā un trešajā trešdaļā, bet cīņas rezultātu 28.minūtē atklāja Salvat Julajev hokejists Sami Lepiste, taču nedaudz vairāk par divām minūtēm līdz otrā perioda beigām līdzsvaru uz tablo atjaunoja Jans Kovāržs. Mača 45.minūtē vadībā jau izvirzījās Magņitogorskas klubs, kad ar vārtiem izcēlās Aleksejs Kaigorodovs, taču pēc dažām minūtēm otros vārtus Ufas komandas labā guva arī Igors Grigorenko.

Abu vienību duelis turpinājās pagarinājumā, taču pirmajās 20 minūtēs vārti netika gūti. Otrajā papildlaikā veiksme uzsmaidīja mājiniekiem no Magņitogorskas, jo šīs spēles 90.minūtē uzvaru atnesa Sergeja Mozjakina precīzais raidījums. Šīs sērijas otrais mačs notiks piektdien turpat Magņitogorskā.