Lada bez Masaļska vārtos uzvar KHL līderi Maskavas CSKA

Prognozē rezultātu un laimē viedtālruni!

Arta Ābola trenētā Toljati Lada, kuru pārstāv latviešu vārtsargs Edgars Masaļskis, ar 2:1 (1:1, 1:0, 0:0) viesos uzveica līgas līderi Maskavas CSKA.

Masaļskis šajā mačā atradās uz rezervistu soliņa, bet Ivans Kasutins Lada vārtos atvairīja 34 no 35 CSKA hokejistu mestajām ripām.

Divas no trim ripām šajā mačā tika iemestas pirmajā periodā. Aleksandrs Boļšakovs izvirzījā Lada vadībā, bet Aleksandrs Radulovs izlīdzināja rezultātu. Uzvaru Ābola un Masaļska klubam nodrošināja otrās trešdaļas beigās čehu uzbrucēja Martina Zatoviča gūtie vārti.

Rietumu konferences un visas līgas līderi ar 90 punktiem 42 spēlēs ir CSKA, kamēr otro vietu kā labākā Bobrova divīzijas komanda ieņem Artūra Kuldas pārstāvētā Somijas vienība Helsinku Jokerit, kas 42 spēlēs guvusi 78 punktus.

Trešie ar 88 punktiem 44 dueļos ir Lokomotiv, savukārt sestā ar 72 punktiem 42 spēlēs ir Kaspara Daugaviņa pārstāvētā un Pētera Skudras trenētā Ņižņijnovgorodas Torpedo. Septītie ar 67 punktiem 43 spēlēs ir Maskavas Dinamo, ko pārstāv Mārtiņš Karsums un vada Harijs Vītoliņš

Tikmēr Latvijas klubs Rīgas Dinamo ar 53 punktiem 41 spēlē ir 12.pozīcijā, no pirmā astotnieka atpaliekot par desmit punktiem..

Austrumu konferencē līderi ar 79 punktiem 42 spēlēs ir Novosibirskas Sibir, kamēr Admiral ar 71 punktu 44 mačos ir piektie, bet Lada ar 53 punktiem 42 spēlēs atrodas 12.pozīcijā.