Lada ar Masaļski vārtos izcīna punktu pret Gagarina kausa īpašniekiem

Latvijas speciālista Arta Ābola trenētā Toljati Lada komanda, laukumā izejot arī pieredzējušajam latviešu vārtsargam Edgaram Masaļskim, ceturtdien izcīnīja punktu pret pašreizējo Gagarina kausa čempioni Sanktpēterburgas SKA.

Lada savā laukumā piekāpās pagarinājumā ar 2:3 (1:1, 1:0, 0:1, 0:1), piedzīvojot jau piekto zaudējumu pēc kārtas.

Mača pirmajā trešdaļā abas vienības apmainījās vārtu guvumiem, kad SKA labā izcēlās Aleksandrs Kadejkins, bet Lada 13. minūtē panāca izlīdzinājumu, kad to paveica Dmitrijs Vorobjovs. Otrās trešdaļas laikā vadību jau pārņēma Toljati vienība, jo 22.minūtē vārtus guva Vasīlijs Streļcovs.

Vadībā Lada bija ilgu laiku, taču uzvaru nosargāt nespēja, jo 56. minūtē vairākumu izmantoja Jūakims Lindstrems, bet pagarinājumā viesiem uzvaru jau 16. sekundē panāca Dmitrijs Kaļiņins.

Masaļskis šajā mačā atvairīja 31 no 34 pretinieku metieniem. Latvietis laukumā atgriezās pēc vairāku spēļu pārtraukuma.

Jau svētdien Toljati komanda viesosies Rīgā, kad tiksies ar Latvijas komandu Dinamo.

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
”Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar ”Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

“Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar “Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

23.martā, ”Mill Rīga” telpās norisinājās ”Absolut Invite 2017” bārmeņu konkurss, kurā notika cīņa par galveno balvu – iespēju piedalīties ”Absolut Invite” pasaules finālā – Zviedrijā, kā arī gada garumā kļūt par ”Absolut” sadarbības bārmeni, kopā apceļojot pasaules labākos bārus. Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja ”Mākonis Coctail&Designe” pārstāvētā komanda, kuras sastāvā bija bārmeņi Rihards Piternieks un Ilmārs Munkevics.