Kuldam rezultatīva piespēle Jokerit uzvarā pār Bārtuli un Admiral komandu

Prognozē rezultātu un laimē viedtālruni!

Latvijas hokeja izlases aizsargu duelī Artūrs Kulda ar rezultatīvu piespēli palīdzēja Helsinku Jokerit komandai KHL spēlē uzvarēt Oskara Bārtuļa pārstāvēto Vladivostokas Admiral. Somijas klubs savās mājās guva uzvaru ar 3:2.

Jokerit izcīnīja trešo panākumu pēc kārtas, bet Admiral tas bija jau trešais zaudējumus pēc kārtas četru izbraukuma spēļu sērijā. Kā zināms, svētdien Bārtulis ar Admiral viesojās Latvijā, piedzīvojot zaudējumu Rīgas Dinamo komandai ar 2:4. Kulda asistēja Jeri Sallinenam, kurš 34.minūtē guva Jokerit uzvaras vārtus.

Artūrs Kulda spēlēja 17 minūtes un vienu sekundi, bloķēja trīs metienus, izpildīja vienu spēka paņēmienu un nopelnīja mājiniekiem vienu skaitlisko vairākumu. Savukārt Oskars Bārtulis, kurš palika bez rezultativitātes punktiem, kā ierasts aizvadīja lielu spēles laiku, laukumā pavadot 26 minūtes un 41 sekundi, kas bija ilgākais starp visiem spēles dalībniekiem. Viņš reizi meta pa vārtiem izdarīja vienu spēka paņēmienu un bloķēja vienu metienu.

Jokerit līdz spēles 25.minūtei pēc Juhamati Āltonena un Tomi Meki metieniem panāca 2:0, taču Admiral vienus vārtus atguva. Tomēr vēl pēc pusotras minūtes Somijas klubs atjaunoja divu vārtu pārsvaru, kad precīzs bija Sallinens. Pēdējā trešdaļā viesi vienus vārtus pēc Maksima Mamina gūtajiem vārtiem spēles 54.minūtē atguva, tomēr Helsinku komanda uzvaru nosargāja.