Kuldam pirmie gūtie vārti sezonā, Daugaviņam trīs rezultatīvas piespēles

Prognozē rezultātu un laimē viedtālruni!

Latvijas hokeja aizsargs Artūrs Kulda guvis savus pirmos vārtus sezonā, palīdzot Helsinku Jokerit komandai tikt pie uzvaras, savukārt Kaspars Daugaviņš atzīmējās ar trīs rezultatīvām piespēlēm, tomēr viņa pārstāvētā un Pētera Skudras ar Ģirtu Ankipānu trenētā Ņižņijnovgorodas Torpedo KHL) pirmspēdējās kārtas spēlē cieta zaudējumu.

Jokerit mājās ar 3:1 uzvarēja Sanktpēterburgas SKA, nodrošinot sev pirmo vietu Bobrova divīzijā, kas ļaus Somijas klubam KHL regulāro čempionātu noslēgt Rietumu konferences otrajā pozīcijā, nodrošinot sava laukuma priekšrocības izslēgšanas spēļu pirmajās divās kārtās.

Artūrs Kulda spēlēja 20 minūtes un 24 sekundes un guva savas komandas uzvaras vārtus. Viņš divas reizes meta pa vārtiem un izdarīja trīs spēka paņēmienus.

Aizsargs spēles 16.minūtē pēc Juhamati Āltonena un Villes Lajunena piespēlēm panāca 2:0 Jokerit labā. SKA otrajā periodā vienu ripu atguva, taču trešā perioda sākumā Āltonens atjaunoja divu ripu pārsvaru. Šosezon Kulda KHL ir aizvadījis 41 spēli, kurā izcēlies ar vieniem vārtiem un piecām rezultatīvām piespēlēm.

Tikmēr Kaspars Daugaviņš nopelnīja kārtējos trīs rezultativitātes punktus sezonā, bet Torpedo sīvā cīņā ar 4:5 (0:2, 2:1, 2:1, 0:1) pagarinājumā zaudēja Čerepovecas Severstaļ.

Kaspars Daugaviņš asistēja laukuma saimnieku pirmo divu vārtu guvumā, kā arī ceturtajos vārtos. Viņš nospēlēja 17 minūtes un 58 sekundes, pa vārtiem nemeta, uzvarēja abos iemetienos un nopelnīja divas soda minūtes par turēšanu ar nūju. Severstaļ Latvijas hokejista noraidījumu izmantoja, panākot 3:2 savā labā.