Kulda un Jokerit pagarinājumā uzvar nākamo Rīgas Dinamo pretinieci Neftekhimik

Prognozē rezultātu un laimē viedtālruni!

Latviešu aizsargs Artūrs Kulda otrdien palīdzēja Helsinku Jokerit komandai no Somijas Kontinentālās hokeja līgas spēlē savā laukumā ar 6:5 (1:1, 2:3, 2:1, 1:0) pagarinājumā pārspēt nākamo Latvijas komandas Rīgas Dinamo pretinieci Ņižņekamskas Neftekhimik.

Mača laikā Jokerit komanda bija nokļuvusi iedzinējos ar 1:3 un 2:4, tomēr atspēlējās un uzvaru 65 sekundes pirms pamatlaika beigām izrāva dānis Filips Larsens.

Uzvarētājiem ar diviem vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli izcēlās Niko Kapanens, bet aizsargam Larsenam bez vārtu guvuma arī divas rezultatīvas piespēles.

Tikmēr Neftekhimik komandā divus vārtus guva Andrejs Stass, bet Mihailam Žukovam vieni vārti un divas rezultatīvas piespēles.

Kulda laukumā aizvadīja 20 minūtes un 42 sekundes, kuru laikā izcēlās ar diviem metieniem pa vārtiem, vienu spēka paņēmienu, divām soda minūtēm un pozitīvu lietderības koeficientu +2.

Neftekhimik pagarinājumā zaudēja jau otrajā spēlē pēc kārtas, jo svētdien tā ar 1:2 piekāpās arī līgas čempionei Sanktpēterburgas SKA. Nākamajā spēlē Ņižņekamskas klubs jau ceturtdien viesosies pie Rīgas Dinamo.