Kulda pret Merzļikinu gūst uzvaras vārtus Špenglera kausa spēlē

Prognozē rezultātu un laimē viedtālruni!

Latvijas hokeja aizsargs Artūrs Kulda Špenglera kausa spēlē guva uzvaras vārtus, turklāt pārspēja tieši latviešu vārtsargu Elvi Merzļikinu. Aizvadītajā mačā Kuldas pārstāvētā KHL Somijas vienība Helsinku Jokerit ar 6:4 pārspēja Šveices vienību Lugano, tomēr ar šādu zaudējumu Merzļikina komandai bija pietiekami, lai sasniegtu turnīra pusfinālu.

Vēl pēc otrās trešdaļas Lugano bija vadībā ar rezultātu 4:3, tomēr Jokerit vispirms panāca izlīdzinājumu, bet 46.minūtē Kulda iemeta uzvaras vārtus. Artūrs Kulda laukumā pavadīja 20 minūtes un 56 sekundes, kas bija ilgākais spēles laiks komandā, izceļoties ar diviem metieniem un pozitīvu lietderības koeficientu +2. Savukārt Elvis Merzļikins laukumā bija trešajā trešdaļā, tomēr atvairīja tikai septiņus no desmit pretinieku raidījumiem.

Tikmēr kādreizējais Rīgas Dinamo leģionārs Aleksandrs Žirū guva vārtus Šveicē notiekošā prestižā Špenglera kausa izcīņas mačā, palīdzot Kanādas komandai automātiski sasniegt turnīra pusfinālu. Kanāda ar 2:0  apspēlēja vietējo komandu Davos. Rezultātu 26.minūtē atklāja tieši Žirū, kurš rīdzinieku sastāvā spēlēja 2012./13.gada sezonā, bet sešas minūtes vēlāk otros vārtus iemeta Kriss Didomeniko.