KHL uzvaras izcīna Oskara Bārtuļa un Pētera Skudras klubi

Prognozē rezultātu un laimē viedtālruni!

Kontinentālās Hokeja līgas otrdienas spēlēs Oskara Bārtuļa Astanas Baris savā laukumā ar 4:2 uzvarēja Čeļabinskas Traktor un Pētera Skudras Ņižņijnovgorodas Torpedo ar 3:2 pēcspēles metienu sērijā apspēlēja Čerepovecas Severstaļ.

Četru zaudējumu sēriju Kontinentālās Hokeja līgas regulārā čempionāta spēlēs otrdien pārtrauca latviešu aizsarga Oskara Bārtuļa pārstāvētā Kazahstānas komanda Astanas Baris, kas savā laukumā ar 4:2 uzvarēja Čeļabinskas Traktor hokejistus.

Pirmajās divās trešdaļās divreiz vadībā izvirzījās viesi, tomēr Baris komanda allaž prata atspēlēties. Trešās trešdaļas otrajā pusē uzvaru mājiniekiem nodrošināja Romāns Starčenko un kanādietis Naidžels Douss, kuri katrs šajā spēlē guva pa diviem vārtiem.

Bārtulis darbojās savas komandas trešajā aizsargu pārī, uz ledus pavadot 20 minūtes un 40 sekundes. Viņa kontā viens metiens pa vārtiem, divi bloķēti raidījumi un viens spēka paņēmiens.

Savukārt pie ceturtās uzvaras pēc kārtas, kas seko piecu zaudējumu sērijai, tika Pētera Skudras vadītais Ņižņijnovgorodas klubs Torpedo, kas izbraukumā ar 3:2 pēcspēles metienu sērijā apspēlēja Čerepovecas Severstaļ.

Pirmajā un otrajā trešdaļā Torpedo komandai divu vārtu pārsvaru dāvāja Genādijs Stoļarovs un soms Jūso Hietanens, bet pamatlaika izskaņā neizšķirtu atjaunoja Maksims Truņovs un Pāvels Černovs. Pēcspēles metienu sērijā viesi bija pārāki ar 2:1, uzvaras vārtus gūstot kanādietim Vojtekam Voļskim.

Citā mačā pie panākuma tika Vladivostokas Admiral klubs, kura treneru korpusā darbojas Latvijas speciālists Andrejs Maticins. Ar 4:1 izbraukumā tika apspēlēti Novokuzņeckas Metallurg hokejisti, kuri pēdējos 14 mačos piedzīvojuši 12 zaudējumus.

Tāpat otrdien septīto uzvaru pēc kārtas svinēja Novosibirskas Sibirj komanda, kas ar 6:2 savā laukumā pārspēja Habarovskas Amur vienību, sagādājot tai devīto neveiksmi pēdējās 11 cīņās.