KHL uzvaras izcīna Artūra Kuldas, zaudējumus piedzīvo Bārtuļa un Daugaviņa klubi

Prognozē rezultātu un laimē viedtālruni!

Pie panākuma Kontinentālās hokeja līgas regulārā čempionāta mačā tikusi Latvijas aizsarga Artūra Kuldas pārstāvētā Somijas komanda Helsinku Jokerit, kas savā laukumā ar 3:1 (2:0, 0:0, 1:1) apspēlēja turnīra līderi Jaroslavļas Lokomotiv, kurā par vārtsargu treneri strādā Latvijas speciālists Sergejs Naumovs.

Pirmās trešdaļas laikā Jokerit izvirzījās vadībā ar 2:0, taču 56.minūtē Sergejs Koņkovs samazināja rezultāta starpību līdz minimumam. Lokomotiv tā arī neizdevās atspēlēties, jo 59.minūtē trešo ripu viesu vārtos raidīja Niko Kapanens.

Kulda šajā mačā laukumā pavadīja 18 minūtes un 28 sekundes, metienus pa vārtiem neizdarot. Latvijas hokejista rēķinā arī divi bloķēti metieni un četri spēka paņēmieni. Jau ceturtdien Lokomotiv gaida izbraukumā gaida tikšanās ar Latvijas komandu Rīgas Dinamo.

Savukārt zaudējumu cietu latviešu aizsarga Oskara Bārtuļa pārstāvētā Vladivostokas Admiral, kas izbraukumā ar 1:5 (0:2, 0:1, 1:2) piekāpās Maskavas CSKA. Bārtulis šajā mačā nospēlēja 25 minūtes un 47 sekundes, kas bija ilgākais spēles laiks starp abu vienību hokejistiem, pa to laiku metienus pa vārtiem neizdarot, taču izpelnoties divas soda minūtes un bloķējot divus pretinieku raidījumus.

Neveiksmi piedzīvojusi arī latviešu uzbrucēja Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Ņižņijnovgorodas Torpedo, ko trenē Latvijas speciālisti Pēteris Skudra un Ģirts Ankipāns. Šī vienība izbraukumā ar 1:2 (0:1, 1:1, 0:0) piekāpās Zagrebas Medveščak no Horvātijas.

Daugaviņš šajā mačā laukumā pavadīja 18 minūtes un 35 sekundes, veicot trīs metienus. Latvietis izcēlās arī ar diviem uzvarētiem iemetieniem no četriem.