KHL latviešu derbijā Daugaviņa Torpedo apspēlē Karsuma Dynamo

Prognozē rezultātu un laimē viedtālruni!

Latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš svētdien, aizvadot otro maču pēc nesen gūtā deguna lūzuma, Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē guva vārtus, palīdzot savai pārstāvētajai komandai Ņižņijnovgorodas Torpedo, ko trenē latviešu speciālisti Pēteris Skudra un Ģirts Ankipāns, izcīnīt uzvaru.

Torpedo viesos ar 3:2 (2:1, 0:1, 0:0, 1:0) pagarinājumā uzveica Maskavas Dinamo, kurā spēlē vēl viens latviešu uzbrucējs Mārtiņš Karsums, bet pie stūres ir Latvija speciālists Harijs Vītoliņš.

Jau spēles otrajā minūtē mājinieki izvirzījās vadībā, bet 11 minūtes vēlāk Torpedo panāca izlīdzinājumu. Trīs minūtes pirms pirmā perioda beigām Daugaviņš, kurš spēlē ar aizsargmasku, vairākumā izvirzīja viesus vadībā.

Otrās trešdaļas vidū Dinamo vienība izlīdzināja rezultātu, kad precīzs bija Daņils Tarasovs, bet atlikušajā spēles laikā komandas vārtus neguva un vienībām uzvarētāja noskaidrošanai bija jāaizvada piecu minūšu papildlaiks. 42 sekundes līdz tā beigām Sergejs Kosticins guva vārtus, izcīnot Torpedo vienībai uzvaru ar 3:2.

Daugaviņš šajā mačā laukumā pavadīja 18 minūtes un 40 sekundes, divas reizes metot pa sāncenšu vārtiem. Tāpat latvieša rēķinā trīs uzvarēti iemetieni no četriem un divas soda minūtes.

Šosezon Daugaviņš, pārstāvot Maskavas Dinamo un Torpedo komandas, aizvadījis 27 spēles, kuru laikā guvis deviņus vārtus un veicis 11 rezultatīvas piespēles. Pagājušajā nedēļā viņš trijos mačos pamanījās izcelties ar trim vārtiem un trim rezultatīvām piespēlēm, tiekot nosaukts par nedēļas labāko uzbrucēju līgā.

Karsums šajā mačā laukumā pavadīja 17 minūtes un divas sekundes, kā laikā uzvarēja divus no pieciem iemetieniem un veica divus spēka paņēmienus.

Latvijas uzbrucējs 31 aizvadītajā spēlē guvis deviņus vārtus un veicis septiņas rezultatīvas piespēles.