KHL atceļ Medveščak uzbrucējam spēlē pret Rīgas Dinamo piespriesto sodu

Prognozē rezultātu un laimē viedtālruni!

Kontinentālās hokeja līgas sporta un disciplinārlietu komiteja ceturtdien atcēla Zagrebas Medveščak somu uzbrucējam Esem Sārinenam piespriesto 5+20 minūšu sodu, kuru viņš trešdien nopelnīja spēles pret Rīgas Dinamo epizodē ar aizsargu Krišjāni Rēdlihu.

Kā zināms, Rīgas Dinamo mačā ar saviem tiešajiem konkurentiem par vietu izslēgšanas spēlēs cieta bezierunu zaudējumu ar 2:5, trešajā periodā ielaižot trīs ripas sešu minūšu laikā. Izskatot cīņas 35.minūtē notikušo spēles epizodi, konstatēts, ka Sārinens noteikumus nav pārkāpis, lai gan spēles tiesnesis viņam piešķīra piecu minūšu noraidījumu par klupināšanu un 20 minūšu disciplinārsodu.

Rīgas Dinamo spēlētāji lielo skaitlisko vairākumu otrās trešdaļas beigās izmantot nespēja un trešdien neguva vārtus vairākumā, lai gan Medveščak spēlē nopelnīja 49 soda minūtes.

Jau ziņots, ka Rīgas Dinamo vadība ceturtdien no galvenā trenera amata atbrīvoja Kari Heikili un viņa palīgu Raimo Helminenu, bet par galvenā trenera pienākumu izpildītāju iecēla Normundu Sējēju, kurš turpinās pildīt arī ģenerālmenedžera pienākumus. Izmaiņas kluba padome veica, jo Dinamo pēdējās divās spēlēs mājās zaudēja tiešajiem konkurentiem cīņā par vietu izslēgšanas spēlēs – pirmdien ar 1:2 pēcspēles metienos tika atzīts Bratislavas Slovan pārākums, bet trešdien rīdzinieki ar 2:5 zaudēja Zagrebas Medveščak.

Rīgas Dinamo ar 54 punktiem 44 spēlēs ieņem 12.vietu Rietumu konferencē, kurā līdere ar 97 punktiem ir Jaroslavļas Lokomotiv. No izslēgšanas spēļu zonas Rīgas Dinamo atpaliek par 16 punktiem, tomēr ir aizvadījusi pat par 4-5 spēlēm mazāk nekā tuvākās konkurentes.