Karsuma un Daugaviņa Maskavas Dynamo ar 1:6 zaudē Sanktpēterburgas SKA

Prognozē rezultātu un laimē viedtālruni!

Kontinentālās Hokeja līgas Rietumu konferences ceturtajā pusfināla mačā latviešu uzbrucēju Mārtiņa Karsuma un Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Maskavas Dynamo, kuru trenē Latvijas speciālisti Harijs Vītoliņš un Viktors Ignatjevs, ar 1:6 savās mājās pirmdien zaudēja Sanktpēterburgas SKA vienībai.

Mača rezultātu pirmā perioda septītajā minūtē atklāja viesu komandā spēlējošais norvēģis Patriks Tūresens, taču jau piecas minūtes vēlāk rezultātu izlīdzināja un 1:1 panāca Dynamo uzbrucējs Jegors Dugins.

Otrās trešdaļas sākumā SKA hokejisti pusminūtes laikā guva divus, ļoti ātrus vārtus, vispirms izceļoties Vadimam Šipačovam, bet vēlāk esot precīzam Iļjam Kablukovam. Turpinājumā abas komandas nopelnīja pa noraidījumam, taču mainīt mača rezultātu neizdevās.

Trešajā periodā komandas piemeklēja identisks scenārijs, jo trešdaļas sākumā atkal divus vārtus pusminūtes laikā guva SKA hokejisti – 5:1 panāca Jevgēņijs Dadonovs un Tūresens. Desmit minūtes pirms spēles beigām precīzs bija vēl viens Sanktpēterburgas vienības hokejists Viktors Tihonovs, kurš panāca 6:1.

Karsums laukumā pavadītajās 15 minūtēs un 25 sekundēs izdarīja divus metienus pa vārtiem, zaudēja vienīgajā iemetienā, bloķēja vienu pretinieku komandas metienu un izdarīja piecus spēka paņēmienus. Savukārt Daugaviņš laukumā pavadīja 14 minūtes un 38 sekundes, to laikā izdarot divus metienus pa vārtiem, zaudējot savā vienīgajā iemetienā, bloķējot vienu pretinieku raidījumu pa vārtiem, kā arī izpelnoties vienu noraidījumu.

Līdz ar zaudējumu Maskavas komanda sērijā līdz četrām uzvarām atrodas iedzinējos ar 1-3. Sērijas piektā spēle norisināsies trešdien Sanktpēterburgā.