Karsuma Maskavas Dinamo KHL spēlē piekāpjas Neftekhimik

Zaudējumu Kontinentālās Hokeja līgas regulārā čempionāta mačā trešdien piedzīvoja latviešu uzbrucēja Mārtiņa Karsuma pārstāvētā un Harija Vītoliņa trenētā Maskavas Dinamo komanda, kas izbraukumā ar 3:5 (1:3, 1:1, 1:1) piekāpās Ņižņekamskas Neftekhimik.

Kaut rezultātu jau otrajā minūtē atklāja Maskavas Dinamo hokejists Aleksejs Tereščenko, pēc pirmās trešdaļas Neftekhimik bija vadībā ar 3:1. Turpinājumā pēc Daniila Tarasova raidījumiem galvaspilsētas vienība divreiz pietuvojās līdz minimumam, bet neko vairāk paveikt nespēja. Uzvarētājiem ar diviem vārtiem izcēlās Mihails Žukovs.

Karsums šajā mačā laukumā pavadīja 15 minūtes un 47 sekundes, kā laikā veica divus metienus pa vārtiem un izpildīja divus spēka paņēmienus, bet viņa lietderības koeficients bija negatīvs -2. Maskavas Dinamo piedzīvoja otro zaudējumu pēc kārtas, kas seko pēc četru uzvaru sērijas.

Latvijas uzbrucējs šosezon 33 aizvadītajās spēlēs guvis desmit vārtus un veicis septiņas rezultatīvas piespēles.

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
”Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar ”Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

“Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar “Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

23.martā, ”Mill Rīga” telpās norisinājās ”Absolut Invite 2017” bārmeņu konkurss, kurā notika cīņa par galveno balvu – iespēju piedalīties ”Absolut Invite” pasaules finālā – Zviedrijā, kā arī gada garumā kļūt par ”Absolut” sadarbības bārmeni, kopā apceļojot pasaules labākos bārus. Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja ”Mākonis Coctail&Designe” pārstāvētā komanda, kuras sastāvā bija bārmeņi Rihards Piternieks un Ilmārs Munkevics.