Karsuma Maskavas Dinamo KHL spēlē piekāpjas Neftekhimik

Prognozē rezultātu un laimē viedtālruni!

Zaudējumu Kontinentālās Hokeja līgas regulārā čempionāta mačā trešdien piedzīvoja latviešu uzbrucēja Mārtiņa Karsuma pārstāvētā un Harija Vītoliņa trenētā Maskavas Dinamo komanda, kas izbraukumā ar 3:5 (1:3, 1:1, 1:1) piekāpās Ņižņekamskas Neftekhimik.

Kaut rezultātu jau otrajā minūtē atklāja Maskavas Dinamo hokejists Aleksejs Tereščenko, pēc pirmās trešdaļas Neftekhimik bija vadībā ar 3:1. Turpinājumā pēc Daniila Tarasova raidījumiem galvaspilsētas vienība divreiz pietuvojās līdz minimumam, bet neko vairāk paveikt nespēja. Uzvarētājiem ar diviem vārtiem izcēlās Mihails Žukovs.

Karsums šajā mačā laukumā pavadīja 15 minūtes un 47 sekundes, kā laikā veica divus metienus pa vārtiem un izpildīja divus spēka paņēmienus, bet viņa lietderības koeficients bija negatīvs -2. Maskavas Dinamo piedzīvoja otro zaudējumu pēc kārtas, kas seko pēc četru uzvaru sērijas.

Latvijas uzbrucējs šosezon 33 aizvadītajās spēlēs guvis desmit vārtus un veicis septiņas rezultatīvas piespēles.