Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Spēļu kalendārs

Laiks Komandas
17. janvāris plkst. 16.00 Traktor (Chelyabinsk) – Avtomobilist (Yekaterinburg)
17. janvāris plkst. 18.30 Spartak (Moscow) – Slovan (Bratislava)
17. janvāris plkst. 20.00 Medvescak (Zagreb) – Ugra (Khanty-Mansiysk)
18. janvāris plkst. 14.00 Metallurg Nk (Novokuznetsk) – Barys (Astana)
18. janvāris plkst. 16.00 Metallurg Mg (Magnitogorsk) – Avangard (Omsk Region)
18. janvāris plkst. 18.30 Vityaz (Moscow Region) – Lada (Togliatti)
18. janvāris plkst. 18.30 Ak Bars (Kazan) – Salavat Yulaev (Ufa)
18. janvāris plkst. 18.30 Dynamo Msk (Moscow) – CSKA (Moscow)
19. janvāris plkst. 11.30 Amur (Khabarovsk) – Admiral (Vladivostok)
19. janvāris plkst. 16.00 Traktor (Chelyabinsk) – Kunlun RS (Beijing)
19. janvāris plkst. 16.00 Metallurg Mg (Magnitogorsk) – Avangard (Omsk Region)
19. janvāris plkst. 16.00 Avtomobilist (Yekaterinburg) – Ugra (Khanty-Mansiysk)
19. janvāris plkst. 18.00 Torpedo (Nizhny Novgorod) – Lokomotiv (Yaroslavl)
19. janvāris plkst. 18.00 Severstal (Cherepovets) – Medvescak (Zagreb)
19. janvāris plkst. 18.00 Neftekhimik (Nizhnekamsk) – Slovan (Bratislava)
19. janvāris plkst. 18.30 SKA (Saint Petersburg) – Jokerit (Helsinki)
19. janvāris plkst. 18.30 Dinamo Mn (Minsk) – Dinamo (Riga)
19. janvāris plkst. 18.30 HC Sochi (Sochi) – Spartak (Moscow)
23. janvāris plkst. 17.00 Lada (Togliatti) – Metallurg Nk (Novokuznetsk)
23. janvāris plkst. 18.00 Lokomotiv (Yaroslavl) – Metallurg Mg (Magnitogorsk)
23. janvāris plkst. 18.00 Neftekhimik (Nizhnekamsk) – Sibir (Novosibirsk Region)
23. janvāris plkst. 18.00 Torpedo (Nizhny Novgorod) – Severstal (Cherepovets)
23. janvāris plkst. 18.30 Vityaz (Moscow Region) – Salavat Yulaev (Ufa)
23. janvāris plkst. 18.30 HC Sochi (Sochi) – SKA (Saint Petersburg)
23. janvāris plkst. 18.30 Dynamo Msk (Moscow) – Traktor (Chelyabinsk)
23. janvāris plkst. 18.30 Spartak (Moscow) – CSKA (Moscow)
24. janvāris plkst. 11.30 Amur (Khabarovsk) – Slovan (Bratislava)
24. janvāris plkst. 11.30 Admiral (Vladivostok) – Medvescak (Zagreb)
24. janvāris plkst. 18.30 Jokerit (Helsinki) – Barys (Astana)
24. janvāris plkst. 18.30 Dinamo Mn (Minsk) – Avtomobilist (Yekaterinburg)
24. janvāris plkst. 19.30 Dinamo (Riga) – Ugra (Khanty-Mansiysk)
25. janvāris plkst. 17.00 Lada (Togliatti) – Avangard (Omsk Region)
25. janvāris plkst. 18.00 Torpedo (Nizhny Novgorod) – CSKA (Moscow)
25. janvāris plkst. 18.00 Lokomotiv (Yaroslavl) – Traktor (Chelyabinsk)
25. janvāris plkst. 18.00 Neftekhimik (Nizhnekamsk) – Metallurg Nk (Novokuznetsk)
25. janvāris plkst. 18.00 Ak Bars (Kazan) – Sibir (Novosibirsk Region)
25. janvāris plkst. 18.30 Spartak (Moscow) – SKA (Saint Petersburg)
25. janvāris plkst. 18.30 Vityaz (Moscow Region) – Metallurg Mg (Magnitogorsk)
25. janvāris plkst. 18.30 HC Sochi (Sochi) – Severstal (Cherepovets)
25. janvāris plkst. 18.30 Dynamo Msk (Moscow) – Salavat Yulaev (Ufa)
26. janvāris plkst. 11.30 Amur (Khabarovsk) – Medvescak (Zagreb)
26. janvāris plkst. 13.30 Kunlun RS (Beijing) – Slovan (Bratislava)
26. janvāris plkst. 18.30 Dinamo Mn (Minsk) – Ugra (Khanty-Mansiysk)
26. janvāris plkst. 18.30 Jokerit (Helsinki) – Avtomobilist (Yekaterinburg)
26. janvāris plkst. 19.30 Dinamo (Riga) – Barys (Astana)
27. janvāris plkst. 17.00 Lada (Togliatti) – Sibir (Novosibirsk Region)
27. janvāris plkst. 18.00 Ak Bars (Kazan) – Metallurg Nk (Novokuznetsk)
27. janvāris plkst. 18.00 Neftekhimik (Nizhnekamsk) – Avangard (Omsk Region)
27. janvāris plkst. 18.00 Lokomotiv (Yaroslavl) – Salavat Yulaev (Ufa)
27. janvāris plkst. 18.00 Torpedo (Nizhny Novgorod) – SKA (Saint Petersburg)
27. janvāris plkst. 18.30 Spartak (Moscow) – Severstal (Cherepovets)
27. janvāris plkst. 18.30 Dynamo Msk (Moscow) – Metallurg Mg (Magnitogorsk)
27. janvāris plkst. 18.30 Vityaz (Moscow Region) – Traktor (Chelyabinsk)
27. janvāris plkst. 18.30 HC Sochi (Sochi) – CSKA (Moscow)
28. janvāris plkst. 09.00 Admiral (Vladivostok) – Slovan (Bratislava)
28. janvāris plkst. 11.30 Kunlun RS (Beijing) – Medvescak (Zagreb)
28. janvāris plkst. 16.00 Dinamo Mn (Minsk) – Barys (Astana)
28. janvāris plkst. 16.00 Jokerit (Helsinki) – Ugra (Khanty-Mansiysk)
28. janvāris plkst. 17.00 Dinamo (Riga) – Avtomobilist (Yekaterinburg)
29. janvāris plkst. 16.00 CSKA (Moscow) – Metallurg Mg (Magnitogorsk)
29. janvāris plkst. 16.00 SKA (Saint Petersburg) – Traktor (Chelyabinsk)
29. janvāris plkst. 16.00 Severstal (Cherepovets) – Salavat Yulaev (Ufa)
30. janvāris plkst. 18.00 Torpedo (Nizhny Novgorod) – Spartak (Moscow)
30. janvāris plkst. 18.30 Jokerit (Helsinki) – Dinamo Mn (Minsk)
31. janvāris plkst. 14.00 Metallurg Nk (Novokuznetsk) – Admiral (Vladivostok)
31. janvāris plkst. 14.30 Sibir (Novosibirsk Region) – Kunlun RS (Beijing)
31. janvāris plkst. 15.00 Avangard (Omsk Region) – Amur (Khabarovsk)
31. janvāris plkst. 18.00 Neftekhimik (Nizhnekamsk) – Ak Bars (Kazan)
31. janvāris plkst. 20.30 Medvescak (Zagreb) – Dynamo Msk (Moscow)
31. janvāris plkst. 20.30 Slovan (Bratislava) – Lokomotiv (Yaroslavl)
1. februāris plkst. 15.30 Barys (Astana) – Jokerit (Helsinki)
1. februāris plkst. 16.00 Salavat Yulaev (Ufa) – SKA (Saint Petersburg)
1. februāris plkst. 16.00 Avtomobilist (Yekaterinburg) – Dinamo Mn (Minsk)
1. februāris plkst. 16.00 Traktor (Chelyabinsk) – CSKA (Moscow)
1. februāris plkst. 16.00 Metallurg Mg (Magnitogorsk) – Severstal (Cherepovets)
1. februāris plkst. 16.00 Ugra (Khanty-Mansiysk) – Dinamo (Riga)
1. februāris plkst. 18.00 Torpedo (Nizhny Novgorod) – HC Sochi (Sochi)
2. februāris plkst. 14.00 Metallurg Nk (Novokuznetsk) – Amur (Khabarovsk)
2. februāris plkst. 14.30 Sibir (Novosibirsk Region) – Admiral (Vladivostok)
2. februāris plkst. 15.00 Avangard (Omsk Region) – Kunlun RS (Beijing)
2. februāris plkst. 17.00 Lada (Togliatti) – Ak Bars (Kazan)
2. februāris plkst. 20.00 Slovan (Bratislava) – Dynamo Msk (Moscow)
2. februāris plkst. 20.00 Medvescak (Zagreb) – Lokomotiv (Yaroslavl)
3. februāris plkst. 15.30 Barys (Astana) – Dinamo Mn (Minsk)
3. februāris plkst. 16.00 Traktor (Chelyabinsk) – Severstal (Cherepovets)
3. februāris plkst. 16.00 Metallurg Mg (Magnitogorsk) – SKA (Saint Petersburg)
3. februāris plkst. 16.00 Salavat Yulaev (Ufa) – CSKA (Moscow)
3. februāris plkst. 16.00 Avtomobilist (Yekaterinburg) – Dinamo (Riga)
3. februāris plkst. 16.00 Ugra (Khanty-Mansiysk) – Jokerit (Helsinki)
3. februāris plkst. 18.30 Spartak (Moscow) – HC Sochi (Sochi)
3. februāris plkst. 20.00 Slovan (Bratislava) – Vityaz (Moscow Region)
4. februāris plkst. 12.00 Metallurg Nk (Novokuznetsk) – Kunlun RS (Beijing)
4. februāris plkst. 12.30 Sibir (Novosibirsk Region) – Amur (Khabarovsk)
4. februāris plkst. 13.00 Avangard (Omsk Region) – Admiral (Vladivostok)
4. februāris plkst. 16.00 Neftekhimik (Nizhnekamsk) – Lada (Togliatti)
5. februāris plkst. 13.00 Barys (Astana) – Dinamo (Riga)
5. februāris plkst. 13.30 Ugra (Khanty-Mansiysk) – Dinamo Mn (Minsk)
5. februāris plkst. 14.00 Avtomobilist (Yekaterinburg) – Jokerit (Helsinki)
5. februāris plkst. 18.00 Medvescak (Zagreb) – Vityaz (Moscow Region)
6. februāris plkst. 18.30 HC Sochi (Sochi) – Torpedo (Nizhny Novgorod)
7. februāris plkst. 18.30 Dinamo Mn (Minsk) – Vityaz (Moscow Region)
13. februāris plkst. 18.00 Lokomotiv (Yaroslavl) – Admiral (Vladivostok)
14. februāris plkst. 15.30 Barys (Astana) – Sibir (Novosibirsk Region)
14. februāris plkst. 16.00 Salavat Yulaev (Ufa) – Ak Bars (Kazan)
14. februāris plkst. 16.00 Avtomobilist (Yekaterinburg) – Metallurg Nk (Novokuznetsk)
14. februāris plkst. 16.00 Ugra (Khanty-Mansiysk) – Avangard (Omsk Region)
14. februāris plkst. 18.00 Severstal (Cherepovets) – Torpedo (Nizhny Novgorod)
14. februāris plkst. 18.30 Dinamo Mn (Minsk) – Lada (Togliatti)
14. februāris plkst. 18.30 Dynamo Msk (Moscow) – Amur (Khabarovsk)
14. februāris plkst. 18.30 Jokerit (Helsinki) – Neftekhimik (Nizhnekamsk)
14. februāris plkst. 18.30 CSKA (Moscow) – HC Sochi (Sochi)
14. februāris plkst. 18.30 Vityaz (Moscow Region) – Kunlun RS (Beijing)
14. februāris plkst. 18.30 SKA (Saint Petersburg) – Spartak (Moscow)
15. februāris plkst. 16.00 Traktor (Chelyabinsk) – Metallurg Mg (Magnitogorsk)
15. februāris plkst. 20.00 Slovan (Bratislava) – Medvescak (Zagreb)
16. februāris plkst. 15.30 Barys (Astana) – Metallurg Nk (Novokuznetsk)
16. februāris plkst. 16.00 Avtomobilist (Yekaterinburg) – Avangard (Omsk Region)
16. februāris plkst. 16.00 Ugra (Khanty-Mansiysk) – Sibir (Novosibirsk Region)
16. februāris plkst. 18.00 Severstal (Cherepovets) – Spartak (Moscow)
16. februāris plkst. 18.00 Lokomotiv (Yaroslavl) – Kunlun RS (Beijing)
16. februāris plkst. 18.30 CSKA (Moscow) – Torpedo (Nizhny Novgorod)
16. februāris plkst. 18.30 Vityaz (Moscow Region) – Amur (Khabarovsk)
16. februāris plkst. 18.30 SKA (Saint Petersburg) – HC Sochi (Sochi)
16. februāris plkst. 18.30 Dinamo Mn (Minsk) – Neftekhimik (Nizhnekamsk)
16. februāris plkst. 18.30 Dynamo Msk (Moscow) – Admiral (Vladivostok)
16. februāris plkst. 18.30 Jokerit (Helsinki) – Ak Bars (Kazan)
16. februāris plkst. 19.30 Dinamo (Riga) – Lada (Togliatti)
17. februāris plkst. 16.00 Metallurg Mg (Magnitogorsk) – Traktor (Chelyabinsk)
17. februāris plkst. 20.00 Medvescak (Zagreb) – Slovan (Bratislava)
18. februāris plkst. 13.00 Barys (Astana) – Avangard (Omsk Region)
18. februāris plkst. 13.30 Salavat Yulaev (Ufa) – Lada (Togliatti)
18. februāris plkst. 13.30 Ugra (Khanty-Mansiysk) – Metallurg Nk (Novokuznetsk)
18. februāris plkst. 14.00 Avtomobilist (Yekaterinburg) – Sibir (Novosibirsk Region)
18. februāris plkst. 16.00 Severstal (Cherepovets) – HC Sochi (Sochi)
18. februāris plkst. 16.00 Dinamo Mn (Minsk) – Ak Bars (Kazan)
18. februāris plkst. 16.00 Lokomotiv (Yaroslavl) – Amur (Khabarovsk)
18. februāris plkst. 16.00 Dynamo Msk (Moscow) – Kunlun RS (Beijing)
18. februāris plkst. 16.00 CSKA (Moscow) – Spartak (Moscow)
18. februāris plkst. 16.00 Vityaz (Moscow Region) – Admiral (Vladivostok)
18. februāris plkst. 16.00 SKA (Saint Petersburg) – Torpedo (Nizhny Novgorod)
18. februāris plkst. 17.00 Dinamo (Riga) – Neftekhimik (Nizhnekamsk)