Kādas izredzes Rīgas Dinamo ir mačā ar KHL līderiem Jaroslavļas Lokomotiv?

Prognozē rezultātu un laimē viedtālruni!

Rīgas Dinamo Kontinentālās hokeja līgas regulārā čempionāta mačā ceturtdien savā laukumā uzņem līgas līderi Jaroslavļas Lokomotiv, kurā par vārtsargu treneri strādā Latvijas speciālists Sergejs Naumovs.

Spēles sākums paredzēts plkst.19.30. To tiešraidē ar komentāriem latviešu valodā varēs vērot televīzijas kanālā TV6 un portālā Skaties.lv, bet translācija krievu valodā būs pieejama kanālā TV5.

Šajā mačā Rīgas Dinamo komandai nepalīdzēs uzbrucējs Tims Sestito, kuram pēc otrā kautiņa šosezon pienācās automātiska vienas spēles diskvalifikācija.

Rīgas Dinamo savā pirmajā mājas spēlē šomēnes otrdien emocijām bagātā cīņā ar rezultātu 1:2 piekāpās Soči komandai. Pirms tam vienībai bija sešu dienu pārtraukums, bet iepriekšējā izbraukuma sērijā rīdzinieki četros mačos nopelnīja četrus punktus.

Rīgas Dinamo sastāvā šajā mačā debiju piedzīvoja Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) komandas Rīga uzbrucējs Frenks Razgals.

Tikmēr Lokomotiv otrdien ar 1:3 piekāpās Artūra Kuldas pārstāvētajai Somijas vienībai Helsinku Jokerit, bet pirms tam Jaroslavļas komanda bija guvusi trīs uzvaras pēc kārtas.

Septembra beigās un oktobrī Lokomotiv komanda izcīnīja 13 uzvaras pēc kārtas. Turklāt panākumu sērijas laikā 12 no šīm uzvarām Lokomotiv spēlētāji bija guvuši pamatlaikā un piecas sausā. Pēc uzvaru sērijas Lokomotiv zaudēja piecos mačos pēc kārtas, kas gan neliedza noturēt līgas līderpozīciju. Iepriekš abas komandas savā starpā tikās 20.oktobrī, kad Lokomotiv izcīnīja uzvaru ar 3:1.