Joprojām bez Bārtuļa spēlējošais Admiral piekāpjas Omskas Avangard

Skaties Latvijas izlases spēļu tiešraides!

Zaudējumu bez joprojām traumu ārstējošā Latvijas izlases aizsarga Oskara Bārtuļa otrdien piedzīvoja Vladivostokas Admiral komanda, kas savā laukumā ar 0:1 (0:0, 0:1, 0:0) piekāpās Omskas Avangard. Vienīgos vārtus 36. minūtē iemeta čehu aizsargs Mihals Kempnijs.

Admiral kapteinis Bārtulis traumas dēļ nevarēs spēlēt aptuveni līdz nedēļas nogalei, tomēr uzreiz pēc tam sāksies ar valstsvienības spēlēm saistītais pārtraukums. Pēc zaudējuma Admiral ar 40 spēlēs izcīnītajiem 62 punktiem KHL Austrumu konferences tabulā ieņem 6. vietu, bet Avangard ar 70 punktiem ieņem 3. vietu.