Jokerit, Metallurg un Ak Bars izcīna uzvaras KHL Gagarina kausa spēlēs

Prognozē rezultātu un laimē viedtālruni!

Kontinentālās Hokeja līgas Gagarina kausa izcīņā Helsinku Jokerit pirmdien ar 3:2 uzvarēja Maskavas CSKA, Magņitogorskas Metallurg ar 5:2 apspēlēja Novosibirskas Sibir un Kazaņas Ak Bars ar 2:0 pārspēja Omskas Avangard.

Maskavas CSKA pirmdien ar 2:3 viesu laukumā zaudēja Helsinku Jokerit vienībai no Somijas, piedzīvojot savu pirmo neveiksmi šīs sezonas Gagarina kausa izcīņā. CSKA sērijā līdz kādas komandas četrām uzvarām vēl joprojām ir vadībā ar 2-1.

Pirmās trešdaļas 12. minūtē spēlētāju starpā izcēlās kautiņš, pēc kā uz divām minūtēm tika noraidīti vairāki hokejisti. Tiesa, nevienai komandai neizdevās mainīt mača rezultātu, spēlējot nevienādos sastāvos.

Spēles 34. minūtē CSKA hokejisti nopelnīja divu minūšu noraidījumu, kura laikā tika gūti divi vārti. Vispirms zviedrs Sīmons Hjalmarsons mazākumā atklāja mača rezultātu, taču pēc tam vairākumu realizēja Jokerit spēlētāji, CSKA vārtos precīzu metienu raidot Villem Lajunenam.

Spēles 45. minūtē mājinieku rindās spēlējošais Tommi Huhtala divreiz pārspēja CSKA vārtsargu, izvirzot Jokerit vadībā 3:1. Trīs minūtes līdz spēles pamatlaika beigām CSKA hokejisti vienus vārtus atguva, taču izlīdzināt mača rezultātu tā arī nespēja. Otros vārtus Maskavas vienības labā guva Igors Grigorenko.

KHL Austrumu konferences trešajā pusfināla mačā pašreizējā čempionvienība Magņitogorskas Metallurg pirmdien ar 5:2 savā laukumā uzvarēja Novosibirskas Sibir, sērijā līdz kādas komandas četrām uzvarām panākot rezultātu 1-2.

Jau pirmajā trešdaļā mājinieki izvirzījās vadībā ar 3:0, vienādos sastāvos precīzam esot amerikāņu hokejistam Timam Stepltonam, bet divus vairākumus realizējot Sergejam Mozjakinam.

Nākamā perioda sākumā abas komandas apmainījās ar vārtu guvumiem. Vispirms vairākumu realizēja Sibirj hokejists Dāvids Ulstrems, taču nepilnu minūti vēlāk precīzs bija arī Metallurg rindās spēlējošais kanādietis Tims Brents.

Vēl vienus vārtus Sibir hokejisti atguva spēles 53.minūtē, kad Dmitrijs Moņa vairākuma izspēlē precīzi raidīja ripu Metallurg sargātajos vārtos, taču 20 sekundes vēlāk mājinieki atguva trīs vārtu pārsvaru, precīzam esot čeham Janam Kovāržam.

Tikmēr citā Austrumu konferences mačā Kazaņas Ak Bars komanda pirmdien ar 2:0 viesu laukumā pārspēja Omskas Avangard vienību, sērijā izvirzoties vadībā ar 2-1.

Pirmos vārtus viesi guva mača 26. minūtē, precīzu metienu izdarot Iļjam Ņikuļinam, bet rezultāta starpību dubultoja 51. minūtē, kad precīzs bija kanādietis Džastins Azevedo. Šajā mačā Ak Bars vārtsargs Andešs Nilsons atvairīja visas 25 pretienieku mestās ripas.