Gatavojoties KHL jaunajai sezonai, divās pārbaudes spēlēs gūti 15 vārti

Prognozē rezultātu un laimē viedtālruni!

Otrdien, gatavojoties jaunajai KHL sezonai, pārbaudes spēles aizvadījušas Bratislavas Slovan, Helsinku Jokerit un Novisibirskas Sibir vienības. Slovan īstā trillerī ar 5:4 pieveica Brno HC Kometa vienību. Savukārt divu KHL klubu duelī starp Jokerit un Sibir ļoti pārliecinošu uzvaru ar 6:1 izcīnīja somi.

Bratislavā vietējā Slovan vienība uzņēma Čehijas līgas vienību HC Kometa no Brno pilsētas. Abas vienība noorganizēja īstu vārtu festivālu, bet beigās laimīgu uzvaru pēcspēles metienos izcīnīja KHL vienība. Pēc trim nospēlētiem periodiem tablo vēstīja 4:4. Slovan rindās ar vārtu guvumiem atzīmējās Nederosts, Starosta, Ščastnijs un Nagijs. Uzvaru “bullīšos” nodrošināja Ziga Jegliča precīzais metiens. Skandalozā Miloša Ržihas trenētā vienībā vēl zaudējumu garšu pārbaudes spēles nav jutusi. Četros mačos četri panākumi.

Mazliet tālāk ziemeļos Helsinku Jokerit vienība savā laukumā uzņēma citu KHL vienību Novisibirskas Sibir. Sīva cīņa gan izpalika, jo mājinieki ar 6:1 “sabradāja” pretiniekus. Jokerit vienībā vārtus guva Larsens, Vesterlunds, Korpikari, Virtanens, Jormaka, Altonens un kanādietis Kožuns. Sibir labā goda vārtus Vitālijs Meņšikovs. Pagaidām klubs no Sibīrijas trīs pārbaudes spēlēs ticis pie viena panākuma.