Prognozē rezultātu un laimē viedtālruni!

Rīgas Dinamo hokejisti piektdien Valmierā, Vidzemes olimpiskā centra ledus hallē, ar rezultātu 3:1 pārbaudes mačā uzveica Toljati Lada komandu, uz kuras komandtiltiņa atradās Dinamo bijušais galvenais treneris Artis Ābols.

Pirmā perioda beigās Dinamo guva divus vārtus skaitliskajā vairākumā. Vispirms rīdziniekus vadībā izvirzīja kanādiešu aizsargs Stīvens Seigo, bet 11 sekundes vēlāk pārsvaru dubultoja amerikāņu uzbrucējs  – Tims Sestito. Staņislavs Bočarovs otrajā periodā guva vārtus Lada labā, taču astoņas sekundes pirms mača beigām 3:1 panāca čehu aizsargs Tomāšs Kundrāteks, kurš ieraidīja ripu tukšos vārtus, kad pretinieku vārtsargs bija nomainīts pret laukuma spēlētāju.

Pēcspēles soda metienu sērijā uzvarēja Lada hokejisti. Dinamo rindās precīzs bija Sestito, bet metienus nerealizēja Lauris Dārziņš, Miķelis Rēdlihs un Nikolajs Jeļisejevs. Dinamo turpinās trenēties Valmierā, kur 28.jūlijā aizvadīs nākamo pārbaudes spēli pret Podoļskas Vitjaz. Interesanti, ka spēli klātienē vēroja 632 skatītāji.

Rīgas Dinamo – Toljati Lada 3:1 (2:0, 0:1, 1:0)

Vārtu guvēji: 16:10 Seigo (M. Rēdlihs, Galviņš vair.) 1:0, 16:55 Sensito (Dārziņš, K. Rēdlihs vair.), 32:19 Bocharov (Nikitenko, Mastryukov) 2:1, 59:40 Kundratek (tukšos vārtos) 3:1.