Prognozē rezultātu un laimē viedtālruni!

Rīgas Dinamo pirmdien Volvo ledus hallē Rīgā ar 2:0 uzvarēja Piemaskavas Vityaz savā piektajā pirmssezonas pārbaudes spēlē, pēdējā pirms Latvijas Dzelzceļa (LDz) kausa izcīņas turnīra. Vārtus rīdzinieku labā guva Tims Sestito un Fēlikss Šics, bet vārtos bez kļūdām darbojās Jakubs Sedlāčeks.

Pirmajā trešdaļā mājinieki nespēja izmantot divas minūtes vairākuma pieci pret trim laukuma spēlētājiem, kad pretinieki uzreiz divās epizodēs pārkāpa noteikumus. Abus vārtus Dinamo guva otrajā trešdaļā. Vispirms pēc Laura Dārziņa spēcīga metiena ripu vārtu priekšā atsita Vityaz vārtsargs Igors Saprikins, un Sestito atlika raidīt ripu tukšos vārtos. Pēc tam Šics realizēja skaitlisko vairākumu ar metienu no vārtu priekšas.

Rīgas Dinamo izcīnīja ceturto uzvaru piecās aizvadītās pārbaudes spēlēs un otro pār Vityaz, ko otrdien Valmierā uzvarēja ar 6:2.

Kā ierasts, pēc pamatlaika, neņemot vērā rezultātu tajā, notika pēcspēles metienu sērija, kurā uzvarēja Dinamo pateicoties Sestito vārtiem. Ville Leino un Andris Džeriņš savas iespējas neizmantoja. Savukārt sedlāčeks atvairīja divus pretinieku metienus, bet vēl viena Vitjaz ripa lidoja vārtiem garām.

Nākamās spēles pirms Kontinentālās hokeja līgas (KHL) sezonas Dinamo būs jau LDz kausa izcīņā, kas no 16. līdz 20. augustam notiks Arēnā Rīga.

Savai astotajai KHL sezonai Dinamo sāka gatavoties 6.jūlijā. KHL sezona sāksies 24.augustā, bet Dinamo pirmo spēli aizvadīs dienu vēlāk savās mājās pret Gagarina kausa finālisti Kazaņas Ak Bars.