Prognozē rezultātu un laimē viedtālruni!

Rīgas Dinamo hokejisti, turpinot gatavoties savai astotajai KHL sezonai ar 3:2 pēcspēles metienos uzvarēja Novosibirskas Sibirj komandu pārbaudes spēlē, revanšējoties par zaudējumu abu komandu iepriekšējā mačā.

Latvijas kluba labā vārtus guva Armands Bērziņš un Tims Sestito, kurš izlīdzinājumu 2:2 panāca 1,9 sekundes pirms pamatlaika beigām. Savukārt pēcspēles metienos uzvaru nodrošināja Villes Leino realizētais “bullītis”.

Rezultātu cīņas 11. minūtē atklāja viesi, kad skaitliskajā vairākumā no vārtu priekšas precīzs bija Maksims Šalunovs. Sešas minūtes vēlāk mājiniekiem izdevās izlīdzināt rezultātu, kad labu piespēli Bērziņam uz vārtu priekšu izdarīja Nikolajs Jeļisejevs, bet pieredzējušais centra uzbrucējs neapstādinot ripu, to raidīja starp vārtsarga kājsargiem.

Sibirj otrajā periodā cīņas 34. minūtē vēlreiz izvirzījās vadībā, kad Dinamo aizsargi nogulēja piespēli Aleksejam Kopeikinam, kurš esot jau pie vārtiem, netraucēts apspēlēja rīdzinieku vārtsargu Joakimu Eriksonu. Taču rīdzinieki no zaudējuma izglābās pamatlaika izskaņā, izmantojot skaitlisko vairākumu, kad vārtsargs bija nomainīts pret sesto laukuma spēlētāju. Stīvena Seigo mestā ripa lidoja garām vārtiem, taču tā nonāca pie Sestito, kurš atrodoties aiz vārtiem centās piespēlēt Mikam Indrašim, taču ripa trāpīja pa slidu pretiniekam un ielidoja vārtos. Sestito trešajā periodā bija izkāvies ar Vitāliju Meņšikovu, abiem hokejistiem nopelnot pa piecām soda minūtēm.

Papildlaikā rezultāts nemainījās, bet pēcspēles metienos precīzs bija Leino, kamēr Dinamo kapteinim Laurim Dārziņam, kā arī Indrašim savus izgājienus izmantot neizdevās. Savukārt Eriksons laukuma saimnieku vārtos bija vēl pārliecinošāks, uzvarot dueļos ar Kopeikinu, Sergeju Šumakovu un Šalunovu.