Drosmīgā dejotāja iedvesmo Dinamo fanus trakām lietām

Prognozē rezultātu un laimē viedtālruni!
0 komentāri

Oktobra vidū Rīgas Dinamo un Ufas Salavat Yulaev spēles laikā Marika Beča komandas talismana Dinamīta izaicināta metās trakā un karstā dejā, sajūsminot līdzjutējus arēnā, pie TV un datoru ekrāniem.

Tagad Marikas iedvesmoti, vēl septiņi drosminieki ir gatavi trakulīgai rīcībai, lai iedvesmotu savu mīļoto komandu jaunām uzvarām – Diāna uz muguras tetovēs Dinamo logo, Austris komandas logo izskūs matos, Kaspars, nemācēdams slidot, liks uz galvas ripu un slidos apkārt hokeja laukumam, Dainis grauzīs ledu, Arvīds leks ar izpletni, Malvīne, būdama veģetāriete, ēdīs sliekas un tarakānus, bet Kārlis nosauks savu dēlu kāda Dinamo spēlētāja vārdā! Skaties.lv pastāstīs vairāk par #Viasatizaicina akciju, un arī par katru no septiņiem drosmīgajiem, bet vispirms gribējām ļaut mazliet tuvāk iepazīt ar viņu iedvesmotāju Mariku Beču!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

FOTO: Drosmīgā Dinamo līdzjutēja Marika Beča

Kad tu pirmo reizi devies klātienē skatīties hokeju?

Es mācījos Žīguru pamatskolā, un labākajiem skolas sportistiem uzdāvināja biļetes uz hokeju. Tad nu mēs braucām uz Rīgu. Tas varētu būt bijis pirms gadiem divpadsmit… Bet Dinamo es sāku skatīties mājās televīzijā, kopā ar ģimeni.

Ģimene tev ir kupla?

Diezgan. Man ir vecākais brālis Kaspars, tad mēs dvīņi – es un Oskars un jaunākā māsa Marta. Un mamma Valentīna un tētis Jānis.

Visi skatāties hokeju?

(Marika sāk smieties). Tas mums nav tik vienkārši. Kad lietus līst, mums rāda vienus kanālus, kad saule spīd, var redzēt citus. Bet visvairāk jau skatās tētis.

Vai tu esi liela dejotāja?

Man ļoti ļoti patīk dejot. Es Rīgā esmu gājusi uz tautas deju kolektīvu atlasēm, bet tas līmenis ir briesmīgi augsts! Tur nāk un rāda baleta pamatelementus. Es pat nezinu, kā parasts mirstīgs cilvēks var tikt kādā kolektīvā. Tas ir nereāli. Jā, pamatskolā mēs dejojām, bet vidusskolā vairs nebija kolektīva. Nu un balles (Marika atkal smaida)! Mamma man iemācīja dejot.

VIDEO: Marikas kaislīgā deja Dinamo un Salavat Yulaev spēlē

Vai tu esi liela iedvesmotāja?

Kādreiz jau es iedrošinu. Pozitīvāk domāt. Noticēt sev, iemīlēt sevi. Nevis – ko nu es, es jau nekas neesmu… Ja tu visu laiku norādīsi uz savām kļūdām, mīnusiem, cilvēki arī redzēs tevī tikai to sliktāko, nevis labo. Bet ir jāizceļ sevī labākais, tas, kas tev padodas, kas tevī ir skaists, tad arī visi apkārtējie sāks to saskatīt.

Vai tevī ir tāds trakums labā, pozitīvā nozīmē?

Varbūt. Pirms pasākumiem, sanākšanām man draugi parasti prasa – Marika, Tu būsi? Es saku – nezinu. Nu lūdzu, lūdzu, bez tevis nav tas. Es kaut kādu uguntiņu uzturu savā pulkā. Vai tas uzreiz ir trakums, es nezinu.

Ko mamma un tētis teica par tavu deju?

Viņi reaģēja pozitīvi. Tie cilvēki, kas mani pazīst, zina, ka no manis var sagaidīt trakas lietas. Varbūt tik traku nebija gaidījuši, bet kopumā uztvēra pozitīvi. Viņi zina, ka visu ko no manis var sagaidīt. Un tētis vispār bija starā!

Pie visa vainīga bija draudzene un Dinamīts?

Jā, Dinamīts mani izaicināja, un draudzene Laura teica – skaties, tevi izaicina. Es arī sāku dejot, un tad jau Dinamīts bija jāpārspēj! Dejojām aizvien trakāk un trakāk! Arī no cilvēkiem apkārt sāka skanēt ovācijas, aplausi! Atmosfēra bija uzmundrinoša un deja iznāca tāda, kāda nu iznāca (smejas)!

Vai tu tajā vakarā varēji iedomāties, ka iedvesmosi citus uz jaunām trakulībām?

Nē. Es nevaru aiziet uz spēli un vienkārši sēdēt. Ar lielākām emocijām vai mazākām, bet es vienmēr atbalstīšu savu komandu, Bļaušu, spiegšu, bet lai spēlētāji justu līdzjutēju atbalstu. Jebkurā pasākumā es atbalstīšu savējos. Bet, man pat prātā nevarēja ienākt, ka tam varētu būt turpinājums, ka cilvēki vēl būs gatavi darīt trakas lietas, lai atbalstītu savu komandu.

Uz kuru no septiņiem jaunajiem izaicinājumiem tu būtu gatava!

Es noteikti kādreiz gribētu izlēkt ar izpletni. Un uz kreisās rokas uztetovēt savu vārdu. Mamma man ir devusi dzīvesgudrību, tētis vārdu. To es gribētu redzēt uz savas kreisās rokas.

Tāda ir #Viasatizaicina akcijas iedvesmotāja Marika – ļoti jauka, mierīga, priecīga un harmoniska. Savukārt jau drīzakajā laikā mēs tuvāk iepazīstināsim ar Diānu, Austri, Kasparu Daini, Arvīdu, 
Malvīni, un Kārli – septiņiem drosmīgajiem, kas pieņēmuši Viasat Dinamo izaicinājumu. Turpinājums sekos!

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Aizpildi hokeja testu īstiem “spečukiem”!

Aizpildi hokeja testu īstiem "spečukiem"! 6

Nav tālu hokeja pavasaris, kad daudzi no mums sekos līdzi Latvijas hokeja izlases panākumiem pasaules čempionātā, un, ja tu esi īsts hokeja fans, tad piedāvājam tev pārbaudīt zināšanas par šo spēli!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas