Dinamo snaiperim Sestito lauzts atslēgas kauls un sezona beigusies

Skaties Latvijas sieviešu basketbola izlases spēļu tiešraides!

Vakar KHL regulārā čempionāta spēlē pret Habarovskas Amur smagā savainojumā iedzīvojās amerikāņu leģionārs un Rīgas Dinamo labākais snaiperis Tims Sestito. Šodien uzbrucējs kopā ar Dinamo komandas ārstu Āri Aivaru devās uz padziļinātākam pārbaudēm, kurās atklājās, ka Sestito ir lauzts atslēgas kauls un spēlētāju laukumā šosezon neredzēsim.

Sestito savainojumu guva pirmajā trešdaļā, kad viņu rupji apmalē grūda Amur uzbrucējs Akims Aliu. Amerikāni aizstāvēt metās cits rīdzinieku uzbrucējs Gints Meija, kurš izvicināja dūres ar Aliu, bet par pārkāpumu pretinieks saņēma 5+20 minūšu sodu.

Šajā sezonā Tims Sestito piedalījies 48 regulārā čempionāta spēlēs, kurās guvis 19 vārtus un četras reizes rezultatīvi asistējis partneriem, nopelnījis 52 soda minūtes un pozitīvu lietderības koeficientu +3, vidēji laukumā pavadot 18:32 minūtes.