Daugaviņš un Torpedo pieveic CSKA, lieliski iesākot konferences pusfināla sēriju

Prognozē rezultātu un laimē viedtālruni!

Latvijas hokejists Kaspars Daugaviņš un viņa pārstāvētā Ņižņijnovgorodas Torpedo, kuru trenē Pēteris Skudra un Ģirts Ankipāns, KHL Rietumu konferences pusfināla sērijas pirmajā spēlē viesos ar 2:1 (1:1, 1:0, 0:0) uzvarēja regulārā čempionāta labāko komandu Maskavas CSKA.

Kaspars Daugaviņš spēlēja 17 minūtes un septiņas sekundes, kas bija lielākais laiks starp Torpedo uzbrucējiem. Latvijas hokejists pa vārtiem nemeta, bloķēja vienu metienu, uzvarēja piecos no astoņiem iemetieniem, kā arī otrajā periodā nopelnīja savai komandai skaitlisko vairākumu, kuru Torpedo neizmantoja. Daugaviņš spēli aizvadīja otrajā viesu komandas uzbrucēju trijniekā kopā ar Aleksandru Frolovu un Dmitriju Sjominu.

Maskavas CSKA cieta pirmo zaudējumu šīs sezonas izslēgšanas spēlēs, jo pirmajā kārtā Bratislavas Slovan komandu no Slovākijas pārspēja četros mačos, kamēr Torpedo Rietumu konferences ceturtdaļfinālā ar 4-2 uzveica Artūra Kuldas pārstāvēto Helsinku Jokerit.

Viesi spēli sāka labāk un ceturtajā minūtē atklāja rezultātu, kad precīzs skaitliskajā vairākumā bija zviedru leģionārs Līnuss Videls, kurš pērn spēlēja Rīgas Dinamo. Vadībā Torpedo komanda atradās tikai nepilnas piecas minūtes, jo vairākumā nokļuva jau CSKA un tās līderis Aleksandrs Radulovs panāca izlīdzinājumu 1:1. Noteikumu pārkāpumiem bagāta bija arī otrā trešdaļa, taču vienīgie vārti tika gūti vienādos sastāvos – spēles 35.minūtē precīzs bija Torpedo aizsargs Jurijs Sergijenko, kurš, kā vēlāk noskaidrojās, guva uzvaras vārtus.

Trešajā periodā CSKA par visām varēm centās atspēlēties, taču teicami Torpedo vienības vārtos darbojās Iļja Proskurjakovs, kurš spēlē atvairīja 28 no 29 metieniem, palīdzot komandai tikt pie panākuma. Spēles beigās CSKA nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju un izveidoja vairākas ļoti bīstamas epizodes pie pretinieku vārtiem, taču Torpedo hokejisti varonīgi aizstāvējās un viņiem reizi palīdzēja arī vārtu stabs.

Sērija, kura ilgs līdz vienas komandas četrām uzvarām, turpināsies trešdien ar otro spēli Maskavā, bet pēc tam abas komandas dosies uz Ņižņijnovgorodu, kur tiks aizvadītas vēl divas spēles.