Daugaviņš pēc deguna lūzuma atgriežas ar gūtiem vārtiem

Prognozē rezultātu un laimē viedtālruni!

Latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš piektdien ar vārtu guvumu atgriezās laukumā pēc nesen gūtā deguna lūzuma, palīdzot viņa pārstāvētajai Ņižņijnovgorodas Torpedo, ko trenē latviešu speciālisti Pēteris Skudra un Ģirts Ankipāns, pēcspēles metienu sērijā izbraukumā ar 4:3 (2:1, 1:2, 0:0, 0:0, 1:0) pieveikt Podoļskas Vityaz.

Mača pirmajā trešdaļā labāk veicās Torpedo hokejistiem, kuri spēja divreiz izvirzīties vadībā un pirmo cīņas nogriezni noslēgt ar 2:1 sev par labu. Tomēr otrajā periodā vadību jau izdevās pārņemt Vityaz, taču tieši Daugaviņš 29.minūtē panāca neizšķirtu 3:3.

Pamatlaika atlikušajā daļā rezultāts vairs nemainījās, turklāt neviena no vienībām vārtus neguva arī pagarinājumā. Savukārt pēcspēles metienos uzvaras bullīti realizēja Vladimirs Galuzins.

Pēcspēles metienus trīsreiz izpildīja arī Daugaviņš, kura pirmais raidījums bija precīzs, taču atlikušie divi nē.

Daugaviņš šajā mačā laukumā pavadīja 17 minūtes un 49 sekundes, septiņas reizes metot pa sāncenšu vārtiem. Tāpat latvieša rēķinā viens uzvarēts iemetiens no diviem.