Daugaviņš palīdz Torpedo komandai ”bullīšos” pieveikt Amur

Prognozē rezultātu un laimē viedtālruni!

Latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš sestdien Kontinentālās hokeja līgas regulārā čempionāta spēlē palīdzēja Ņižņijnovgorodas Torpedo komandai, ko trenē latviešu speciālisti Pēteris Skudra un Ģirts Ankipāns, savā laukumā ar 2:1 (0:1, 1:0, 0:0, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā uzveikt Habarovskas Amur spēlētājus.

Pirmajā trešdaļā Amur komandu vadībā izvirzīja Oļegs Lī, bet 25.minūtē izlīdzinājumu panāca Aleksandrs Budkins un turpinājumā vairs vārti netika gūti. Pēcspēles metienos Torpedo bija pārāka ar 1:0, vienīgo reizi izceļoties Vladimiram Galuzinam. Vienu bullīti devās izpildīt arī Daugaviņš, tomēr viņam neizdevās izcelties.
Daugaviņš šajā mačā laukumā pavadīja 20 minūtes un 47 sekundes, divas reizes metot pa sāncenšu vārtiem. Tāpat latvietis uzvarēja visos trijos iemetienos, kuros piedalījās.
Šosezon Daugaviņš, pārstāvot Maskavas Dinamo un Torpedo komandas, aizvadījis 29 spēles, kuru laikā guvis deviņus vārtus un veicis 11 rezultatīvas piespēles.