Daugaviņš KHL latviešu duelī smagi salauzis degunu

Prognozē rezultātu un laimē viedtālruni!

Latviešu hokejists Kaspars Daugaviņš un viņa pārstāvētā Ņižņijnovgorodas Torpedo vakar savā laukumā uzņēma Mārtiņa Karsuma Maskavas Dinamo. Karsums guva Dinamo vienības trešos vārtus, kas izrādījās uzvaru nesošiem, tikmēr Kaspars Daugaviņš ļoti smagi cieta – spēlētājam vienā no spēles epizodēm ripa trāpīja pa degunu un to salauza.

Mārtiņš Karsums nospēlēja 16:58 minūtes, izdarīja divus metienus un izmantoja septiņus spēka paņēmienus. Šodien gūtie vārti viņam palīdzējuši sasniegt 16 punktus sezonā (9+7). Daugaviņam savukārt šodien 12:20 nospēlētas minūtes (papildlaikā laukumā neizgāja trešā perioda laikā gūta sāpīgā savainojuma dēļ) un viens metiens pa vārtiem. Tomēr kā sporta žurnālists Jānis Celmiņš ziņo savā Twitter kontā, tad Torpedo komandas ārsti solot mūsu sportistam ātru atlabšanu.