Daugaviņš gūst vārtus Torpedo uzvarā pret Kuldu un Jokerit

Prognozē rezultātu un laimē viedtālruni!

Latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš svētdien guva vārtus, palīdzot viņa pārstāvētajai Ņižņijnovgorodas Torpedo komandai, ko trenē Pēteris Skudra un Ģirts Ankipāns, KHL Gagarina kausa izcīņas Rietumu konferences ceturtdaļfināla pirmajā mačā izbraukumā ar 6:4 pārspēt Latvijas aizsarga Artūra Kuldas pārstāvēto Somijas klubu Helsinku Jokerit.

Pateicoties diviem Nikolaja Žerdeva vārtiem, Torpedo pirmajā trešdaļā izvirzījās vadībā ar 2:0. Lai gan otrā perioda sākumā mājinieki vienus vārtus atguva, tieši Daugaviņš 25.minūtē atjaunoja divu vārtu pārsvaru Ņižņijnovgorodas komandai. Tiesa, līdz otrās trešdaļas beigām Jokerit panāca neizšķirtu 3:3, bet noslēdzošajā periodā Torpedo nokārtoja uzvaru, izvirzoties vadībā ar 5:3. Pēcāk Helsinku vienība pretiniekus tā arī nepanāca. Līdz ar to sērijā līdz četriem panākumiem Torpedo izdevies izvirzīties vadībā ar 1-0.

Kaspars Daugaviņš šajā mačā nospēlēja 16 minūtes un 23 sekundes, turklāt tieši viņa vienīgais metiens uz pretinieku vārtiem bija sekmīgs. Tāpat latvietis šajā duelī izcēlās ar uzvaru vienīgajā iemetienā, kurā viņš piedalījās, un bloķēja vienu sāncenšu raidījumu.

Savukārt Artūrs Kulda nospēlēja 20 minūtes un 18 sekundes, kas bija otrais ilgākais spēles laiks komandā, izpildīja vienu metienu, nopelnīja divas soda minūtes un bloķēja divus pretinieku raidījumus. Nākamā abu vienību cīņa norisināsies otrdien turpat Helsinkos.