Daugaviņš ar rezultatīvu piespēli sekmē Torpedo uzvaru pār Neftehimik

Prognozē rezultātu un laimē viedtālruni!

Latvijas hokejists Kaspars Daugaviņš trešdien ar rezultatīvu piespēli palīdzēja Ņižņijnovgorodas Torpedo komandai KHL spēlē viesos ar 4:1 pārspēt Ņižņekamskas Neftehimik, kas cieta zaudējumu svarīgā cīņā par vietu izslēgšanas spēlēs.

Pētera Skudras un Ģirta Ankipāna trenētā Torpedo izcīnīja trešo uzvaru pēdējos četros mačos, bet pretiniekiem sagādāja otro zaudējumu pēc kārtas.

Daugaviņš asistēja Torpedo otro vārtu guvumā, kad otrā perioda sākumā Dmitrijs Sjomins panāca 2:0 viesu labā. Latvijas hokejists spēlēja 13 minūtes un 34 sekundes, reizi meta pa vārtiem, zaudēja divos iemetienos un reizi nopelnīja savai komandai skaitlisko vairākumu.

Ņižņijnovgorodas komanda pirmajā periodā iemeta vienu ripu, bet pēc otrā bija vadībā ar 3:0. Savukārt pēc tam, kad Torpedo bija panākusi 4:1, Neftehimik hokejisti sāka spēlēt ļoti rupji, divas reizes nopelnot lielos 5+20 noraidījumus par sišanu pretiniekam pa galvu un pretinieka grūšanu. Lai gan Torpedo desmit minūtes spēlēja vairākumā, rezultāts vairs nemainījās.

Šosezon Daugaviņš 50 spēlēs izcēlies ar 15 vārtiem un 21 rezultatīvu piespēli. Sezonu viņš sāka Maskavas Dinamo komandā, kur guva vienus vārtus un trīs reizes asistēja, taču ar savu sniegumu neapmierināja kluba vadību, kas no viņa pakalpojumiem atteicās, tāpēc Latvijas izlases kapteinis nonāca Torpedo.