Daugaviņam vārti un rezultatīva piespēle, Torpedo piektā uzvara sešās spēlēs

Prognozē rezultātu un laimē viedtālruni!

Latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš KHL regulārā čempionāta mačā izcēlies ar vārtiem rezultatīvu piespēli, palīdzot viņa pārstāvētajai un Latvijas speciālistu Pētera Skudras un Ģirta Ankipāna trenētajai Ņižņijnovgorodas Torpedo komandai izbraukumā ar 3:1 uzveikt Ufas Salavat Julajev. Šis ir piektais Torpedo panākums sešos mačos.

Pirmie trīs vārti šajā mačā tika gūti otrajā trešdaļā. Vispirms viesu komandā spēlējošais Staņislavs Jegorševs panāca 1:0 Torpedo labā, bet 15 minūtes vēlāk Dmitrijs Sjomins pēc Daugaviņa piespēles guva otros vārtus Ņižņijnovgorodas kluba labā.

Salavat Julajev vienus vārtus atguva, trīs minūtes līdz otrā perioda izskaņai 1:2 panākot Nikolajam Prohorkinam. Tiesa, piecas minūtes līdz mača pamatlaika beigām Daugaviņš atjaunoja Torpedo komandai divu vārtu pārsvaru, panākot 3:1.

Latvijas hokejists šajā mačā laukumā pavadīja 16 minūtes un astoņas sekundes, izceļoties ar vienu precīzu metienu pa pretinieku vārtiem, vienu bloķētu ripu un vienu spēka paņēmienu. Tiesa, latvietim neizdevās uzvarēt nevienā no diviem iemetieniem, kuros piedalījās. Šīs sezonas 41 spēlē Kaspars Daugaviņš izcēlies ar 12 vārtiem un 17 rezultatīvām piespēlēm.