Daugaviņam vārti un piespēle Torpedo uzvarā pār Severstal

Prognozē rezultātu un laimē viedtālruni!

Latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš trešdien izcēlās ar vārtu guvumu un rezultatīvu piespēli Kontinentālās hokeja līgas regulārā čempionāta mačā, palīdzot savai pārstāvētajai komandai Ņižņijnovgorodas Torpedo, ko trenē latviešu speciālisti Pēteris Skudra un Ģirts Ankipāns, izcīnīt uzvaru.

Topredo savā laukumā ar 3:1 (3:0, 0:0, 0:1) pārspēja Čerepovecas Severstal. Daugaviņš asistēja komandas otro vārtu guvumā, kad pirmā perioda vidū Artjoms Aljaevs panāca 2:0. Pēc nepilnām trim minūtēm arī latvietis pārspēja pretinieku komandas vārtsargu un panāca jau trīs vārtu pārsvaru. Lai gan trešajā spēles periodā viesi vienus vārtus atguva, tomēr uzvaru ar 3:1 izcīnīja Torpedo.

Daugaviņš šajā mačā laukumā pavadīja 16 minūtes un 53 sekundes, izdarot divus metienus par vārtiem. Tāpat viņš uzvarēja vienā no pieciem iemetieniem un izprovocēja vienu pārkāpumu. Šosezon Daugaviņš, pārstāvot Maskavas Dinamo un Torpedo komandas, aizvadījis 32 spēles, kuru laikā guvis desmit vārtus un veicis 12 rezultatīvas piespēles.