Daugaviņam uzvaras vārti pagarinājumā pret Kuldu un Jokerit

Prognozē rezultātu un laimē viedtālruni!

Latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš guvis uzvaras vārtus pagarinājumā KHL Gagarina kausa Rietumu konferences ceturtdaļfināla ceturtajā spēlē. Aizvadītajā mačā Daugaviņa pārstāvētā Ņižņijnovgorodas Torpedo savā laukumā ar rezultātu 3:2 pieveica Latvijas aizsarga Artūra Kuldas pārstāvēto Somijas komandu Helsinku Jokerit, sērijā līdz četrām uzvarām izvirzoties vadībā ar 3-1.

Šajā mačā pirmos divus vārtus guva Jokerit dāņu aizsargs Filips Larsens, bet 36.minūtē Jevgēņijs Mozers vienus vārtus mājiniekiem atguva, turklāt ar rezultatīvu piespēli izcēlās arī Daugaviņš. Turpinājumā trešajā trešdaļā Dmitrijs Sjomins panāca 2:2, bet Daugaviņš savu zvaigžņu stundu sagaidīja pagarinājuma ceturtajā minūtē, kad, spēlējot vairākumā, saņēma lielisku piespēli no Vladimira Galuzina un pārspēja pretinieku vārtsargu Henriku Kārlsonu.

Daugaviņš laukumā bija iespaidīgas 24 minūtes un 20 sekundes, kuru laikā veica piecus metienus pa pretinieku vārtiem, bloķēja vienu metienu un izdarīja vienu spēka paņēmienu. Tiesa, latviešu uzbrucējs uzvarēja tikai vienā no deviņiem iemetieniem. Tikmēr Kulda uz ledus pavadīja 23 minūtes un 31 sekundi, kuru laikā izcēlās ar vienu metienu un vienu bloķētu pretinieku raidījumu.