Daugaviņam rezultatīva piespēle uzvarā pār Bārtuļa Admiral

Prognozē rezultātu un laimē viedtālruni!

KHL regulārā čempionātā spēlē Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Ņižņijnovgorodas Torpedo izbraukumā ar 8:3 sagrāva cita latvieša spēlētāja Oskara Bārtuļa pārstāvēto Vladivostokas Admiral komandu. Daugaviņš izcēlās ar rezultatīvu piespēli.

Komandas aizvadīja ļoti rezultatīvu spēli, kopumā gūstot 11 vārtus, bet Daugaviņš tika pie vienas rezultatīvas piespēles, kad palīdzēja otrajā trešdaļā viesiem izvirzīties vadībā ar 4:0. Kaspars Daugaviņš šajā mačā laukumā pavadīja 17 minūtes un vienu sekundi, kā laikā izdarīja četrus metienus pa pretinieku vārtiem, uzvarēja vienā no trim iemetieniem, kā arī nopelnīja divu minūšu sodu.

Tikmēr Oskars Bārtulis uz ledus pavadīja 25 minūtes un 43 sekundes, kas bija pārliecinoši ilgākais laiks duelī, izdarot vienu metienu pa pretinieku vārtiem, bloķējot trīs pretinieku mestās ripas un veicot divus spēka paņēmienus, kā arī nopelnot četras soda minūtes.

Daugaviņš šosezon aizvadījis 18 spēles, kā laikā guvis trīs vārtus un veicis sešas rezultatīvas piespēles. Tikmēr Bārtulis 22 mačos izcēlies ar četriem vārtu guvumiem un divām piespēlēm. Šī Admiral komandai bija jau sestā neveiksme pēc kārtas, bet Torpedo guva septīto uzvaru pēdējās astoņās spēlēs.

Rietumu konferences un visas līgas pārliecinoša līdere ir Jaroslavļas Lokomotiv komanda, kas, pateicoties 11 uzvaru sērijai, 24 spēlēs jau iekrājusi 53 punktus, bet Torpedo ar 44 punktiem ieņem ceturto vietu. Savukārt Austrumu konferencē līdere ar 44 punktiem 23 spēlēs ir Novosibirskas Sibirj, bet Admiral ar 32 punktiem ir devītā.