Daugaviņam 1+1 komandas neveiksmē, Karsumam punkts pret Severstal

Prognozē rezultātu un laimē viedtālruni!

Latviešu hokejisti Kaspars Daugaviņš un Mārtiņš Karsums atzīmējušies ar rezultativitātes punktiem KHL regulārās sezonas mačos. Daugaviņš guva vārtus un vienu reizi asistēja komandas 2:4 zaudējumā pret Magņitogorskas Metallurg, savukārt Karsumam rezultatīva piespēle arī 2:4 neveiksmē pret Čerepovecas Severstal.

Kaspars Daugaviņš ar vārtu guvumu izcēlās pirmā perioda pēdējā minūtē, kad izlīdzināja mača rezultātu. Tomēr otrās trešdaļas sākumā viesi izvirzījās vadībā, kad savus 400.vārtus Krievijas čempionāta un KHL mačos guva Sergejs Mozjakins. Metallurg trešā perioda sākumā panāca jau divu vārtu pārsvaru, taču, Daugaviņam asistējot, mājinieki vienus vārtus atguva. Tomēr turpmākajā cīņas gaitā mājinieki vārtus neguva, turklāt viesi divas minūtes pirms finālsvilpes raidīja ripu tukšos Torpedo vārtos, sagādājot Ņižņijnovgorodas hokejistiem zaudējumu ar 2:4.

Latviešu hokejists laukumā pavadīja 15 minūtes un 44 sekundes, kuru laikā izdarīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem. Tāpat latvietis tika atzīts par labāko spēlētāju savas komandas rindās. Uzbrucējs šosezon spēlējot gan Dinamo, gan Torpedo rindās piedalījies 21 mačā un iekrājis 12 punktus (4+8)

Māriņš Karsums asistēja vārtu guvumā piecas minūtes pirms pamatlaika beigām, kad Deniss Kokarevs panāca 2:3. Tomēr pusotru minūti pirms spēles beigām maskavieši ielaida ripu jau tukšos vārtos, ciešot zaudējumu ar 2:4. Latvietis šajā spēlē laukumā bija 17 minūtes un 56 sekundes, kuru laikā metienus pa vārtiem neizdarīja, bet izpildīja četrus spēka paņēmienus.