Daugaviņa un Skudras Torpedo zaudē KHL Austrumu konferences līderei Avangard

Skaties Latvijas sieviešu basketbola izlases spēļu tiešraides!

Latvijas hokejista Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Ņižņijnovgorodas Torpedo, kuru trenē Pēteris Skudra un Ģirts Ankipāns, pirmdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē viesos ar 1:4 (0:0, 1:1, 0:3) zaudēja Austrumu konferences līderei Omskas Avangard.

Torpedo neveiksmīgi aizvadīja pēdējo trešdaļu, kurā ielaida trīs ripas, pārtraucot divu uzvaru sēriju, kamēr Avangard tika pie uzvaras pēc diviem iepriekšējos mačos piedzīvotiem zaudējumiem.

Daugaviņš spēlēja 19 minūtes un četras sekundes, kas bija otrs lielākais laiks starp Torpedo uzbrucējiem. Latvijas hokejists trīs reizes meta pa vārtiem, uzvarēja vienā no trim iemetieniem, bet ar rezultativitāti neizcēlās.

Līdz trešajam periodam spēle ritēja līdzīgi, abām komandām otrajā periodā apmainoties ar vārtu guvumiem. Avangard spēles 46.minūtē otro reizi izvirzījās vadībā, bet pēdējo astoņu minūšu laikā iemeta vēl divas ripas skaitliskajā vairākumā, svinot panākumu ar 4:1. Divus vārtus Omskas kluba labā guva Pjotrs Hohrjakovs, bet Torpedo vienīgo ripu iemeta Nikolajs Žerdevs.

Kā zināms, Ņižņijnovgorodas klubs sestdien mājās ar 4:1 uzvarēja Rīgas Dinamo, bet Daugaviņš guva vienus vārtus un izdarīja rezultatīvu piespēli.