Daugaviņa Torpedo zaudē CSKA, nokļūstot iedzinējos sērijā 1-2

Prognozē rezultātu un laimē viedtālruni!

Otro zaudējumu pēc kārtas Kontinentālās hokeja līgas Gagarina kausa izcīņas Rietumu konferences pusfināla sērijas spēlēs piektdien piedzīvoja latviešu uzbrucēja Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Ņižņijnovgorodas Torpedo, ar 1:3 (0:1, 0:0, 1:2) savā laukumā piekāpjoties līgas favorītei Maskavas CSKA.

Līdz ar to iepriekšējo divu gadu KHL regulārā čempionāta labākā komanda CSKA sērijā līdz četrām uzvarām pret pret Pētera Skudras un Ģirta Ankipāna trenēto komandu pārņēmusi vadību ar rezultātu 2-1.

Piektdienas spēlē rezultātu pirmajā trešdaļā atklāja CSKA hokejists Stefāns da Kosta, bet trešajā trešdaļā Deniss Deņisovs panāca jau 2:0. Kaut drīz vien Torpedo spēlētājs Aleksandrs Budkins atkal samazināja deficītu līdz minimumam, mājiniekiem ne tikai neizdevās panākt izlīdzinājumu, bet pēdējā minūtē Jevgēņijs Korotkins, spēlējot mazākumā, ieraidīja ripu tukšos vārtos un CSKA triumfēja ar 3:1.

Daugaviņš šoreiz spēlēja 20 minūtes un 44 sekundes, kas bija lielākais laiks zaudētāju rindās. Viņš reizi meta pa vārtiem, izdarīja vienu spēka paņēmienu un uzvarēja septiņos no 13 iemetieniem.

Torpedo uzvarēja sērijas pirmo maču, kad sagādāja pretiniekiem pirmo zaudējumu šīs sezonas izslēgšanas spēlēs, bet tagad ciestas divas neveiksmes pēc kārtas. Nākamā cīņa atkal būs Ņižņijnovgorodā.

Daugaviņš šosezon Gagarina kausa izcīņā deviņās spēlēs guvis divus vārtus un izdarījis divas rezultatīvas piespēles.