Daugaviņa rezultatīvā piespēle neglābj Torpedo vienību no zaudējuma

Latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš atzīmējies ar rezultatīvu piespēli KHL regulārā čempionāta mačā, taču viņa pārstāvētā Ņižņijnovgorodas Torpedo vienība, ko trenē latvieši Pēteris Skudra un Ģirts Ankipāns, izbraukumā ar 2:5 piekāpās Kazahstānas komandai Astanas Barys.

Pirmās pusstundas laikā Torpedo bija nonākuši iedzinējos ar 0:3, taču viesiem atlikušajās otrās trešdaļas desmit minūtēs izdevās samazināt rezultāta starpību, turklāt pirmo vārtu autoram Artjomam Aļajevam rezultatīvi piespēlēja tieši Daugaviņš.

Tomēr iesākto ofensīvu Torpedo klubs neturpināja, turklāt noslēdzošajā periodā Baris guva vēl divus vārtus, tiekot pie drošas uzvaras. Uzvarētāju sastāvā divus vārtus iemeta Dastins Boids. Kaspars Daugaviņš šajā mačā laukumā pavadīja 20 minūtes un 55 sekundes, vienu reizi metot pa sāncenšu vārtiem, kā arī uzvarot vienā no četriem iemetieniem. Šosezon Daugaviņš 44 mačos atzīmējies ar 12 vārtiem un 18 rezultatīvām piespēlēm.