Daugaviņa pārstāvētā Torpedo cieš zaudējumu pret Traktor

Skaties Latvijas izlases spēļu tiešraides!

Zaudējumu Kontinentālās hokeja līgas regulārā čempionāta mačā piektdien cietusi latviešu uzbrucēja Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Ņižņijnovgorodas Torpedo, ko trenē Latvijas speciālisti Pēteris Skudra un Ģirts Ankipāns, jo šī vienība ar 2:4 (1:1, 1:0, 0:3) izbraukumā piekāpās Čeļabinskas Traktor hokejistiem.

Šī mača gaitā Torpedo divreiz izvirzījās vadībā ar 1:0 un 2:1, taču pārsvaru nosargāt nespēja. Jau trešās trešdaļas 29.sekundē Aleksejs Kručiņins panāca 2:2, bet uzvaras vārtus mājiniekiem no Čeļabinskas guva Aleksandrs Ribakovs, tos gūstot mača 45.minūtē.

Pašā mača izskaņā Ņižņijnovgorodas vienība nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, kas Traktor ļāva gūt arī ceturtos vārtus, ko paveica tas pats Kručiņins.

Daugaviņš šajā mačā nospēlēja tikai 11 minūtes un 11 sekundes, veicot divus nesekmīgus metienus pa pretinieku vārtiem.