Daugaviņa divi gūtie vārti neglābj Torpedo no zaudējuma Kuldas Jokerit

Prognozē rezultātu un laimē viedtālruni!

Latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš pirmdien guva divus vārtus, taču tas nepalīdzēja viņa pārstāvētajai Ņižņijnovgorodas Torpedo komandai, ko vada Latvijas speciālisti Pēteris Skudra un Ģirts Ankipāns, pārtraukt zaudējumu sēriju Kontinentālās hokeja līgas regulārajā čempionātā.

Torpedo ar rezultātu 5:6 (2:2, 1:2, 2:1, 0:0, 0:1) pēcspēles metienu sērijā piekāpās Artūra Kuldas pārstāvētajai Helsinku Jokerit, piedzīvojot ceturto zaudējumu pēc kārtas. Tikmēr Somijas klubam šis bija piektais panākums pēc kārtas.

Daugaviņš savus pirmos vārtus guva skaitliskajā vairākumā, pirmā perioda vidū panākot neizšķirtu 1:1. Torpedo otrajā periodā nokļuva iedzinējos ar 2:4, taču turpinājumā izdevās atspēlēties. Daugaviņš guva savus otros vārtus un izvirzīja Ņižņijnovgorodas komandu vadībā ar 5:4 trešā perioda vidū.

Nepilnas piecas minūtes pirms trešā perioda beigām neizšķirtu panāca Ville Lajunens un atlikušajā spēles pamatlaikā komandas vairs vārtus neguva, tādēļ sekoja pagarinājums, pēc kura rezultāts arī nemainījās. Savukārt pēcspēles metienu sērijā Torpedo hokejisti savas iespējas nerealizēja, līdz ar to uzvaru guva Jokerit.

Aizvadītās nedēļas nogalē Maskavā notika KHL Zvaigžņu spēle, kuras laikā tās dalībniekam Daugaviņam pēkšņi palika slikti un viņš ārsta pavadībā devās uz slimnīcu.

Daugaviņš laukumā pavadīja 20 minūtes un 13 sekundes, kuru laikā izdarīja četrus metienus, savukārt Kulda spēlēja 17 minūtes un 39 sekundes, kā arī nopelnīja divas soda minūtes un veica četrus spēka paņēmienus.