Bārtulim vārti un rezultatīva piespēle Admiral uzvarā

Prognozē rezultātu un laimē viedtālruni!

Latviešu aizsargs Oskars Bārtulis ceturtdien Kontinentālās hokeja līgas regulārā čempionāta mačā izcēlās ar gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli, palīdzot viņa pārstāvētajai Vladivostokas Admiral tikt pie uzvaras.

Admiral izbraukumā ar 5:4 (1:1, 3:2, 0:1, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā pārspēja Čerepovecas Severstaļ, tiekot pie savas ceturtās uzvaras pēdējo piecu maču laikā.

Šī mača rezultātu atklāja tieši Bārtulis, izceļoties jau cīņas trešajā minūtē, taču tikai pāris minūtes vēlāk Severstaļ panāca izlīdzinājumu. Otrās trešdaļas laikā Admiral spēja izvirzīties vadībā arī ar 4:2, turklāt trešajos vārtos pie rezultatīvas piespēles tika arī Bārtulis, taču viesi iegūto pārsvaru nenosargāja, jo līdz cīņas beigām Čerepovecas klubs panāca izlīdzinājumu.

Vēlāk sekojošajā pagarinājumā neviena no komandām vārtus neguva, bet pēcspēles metienu sērijā izšķirošo bullīti realizēja Deivids Būts.

Latviešu aizsargs šajā mačā laukumā pavadīja 31 minūti un 17 sekundes, kas bija ilgākais spēles laiks šajā cīņā. Latvietis izpildīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem, bloķēja piecus pretinieku metienus un izpildīja vienu spēka paņēmienu. Bārtulis šosezon 33 mačos guvis astoņus vārtus un veicis septiņas rezultatīvas piespēles.

Tikmēr citā mačā zaudējumu cietusi Latvijas aizsarga Artūra Kuldas pārstāvētā Somijas komanda Helsinku Jokerit, kas savā laukumā ar 2:5 (1:0, 1:3, 0:2) piekāpās Soči vienībai. Kulda šajā mačā laukumā neizgāja.