Bārtulim vārti, Admiral apspēlē Austrumu konferences līderi Sibir

Prognozē rezultātu un laimē viedtālruni!

Latviešu aizsargs Oskars Bārtulis guvis vārtus KHL regulārā čempionāta spēlē, palīdzot Vladivostokas Admiral komandai savā laukumā ar 4:2 uzveikt Austrumu konferences līderi Novosibirskas Sibir.

Bārtulis mača 17.minūtē vairākumā izpildīja spēcīgu metienu no iemetiena apļa zonas, atklājot mača rezultātu. Turpinājumā otrā perioda piektajā minūtē Konstantīns Makarovs mājinieku pārsvaru dubultoja, bet trešdaļas beigās Artjoms Vorošilo vienus vārtus atguva. Trešā perioda septītajā minūtē Makarovs vēlreiz panāca divu vārtu pārsvaru, tomēr 26 sekundes vēlāk vienu vārtu deficītu atjaunoja Stepans Saņņikovs.

Minūti pirms pamatlaika beigām Sibir nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju un ripu jau tukšos vārtos raidīja Jegors Dugins. Admiral pēdējās četrās spēlēs izcīnījusi trīs uzvaras, kamēr Sibir nu piedzīvojusi trešo zaudējumu pēc kārtas.

Admiral kapteinis Oskars Bārtulis šoreiz laukumā pavadīja 28 minūtes un 31 sekundi, kas bija lielākais rādītājs mačā. Latvietis izdarīja sešus metienus pa vārtiem un izdarīja trīs spēka paņēmienus, šajos rādītājs būdams sekmīgākais savā komandā. Šīs sezonas 29 spēlēs Bārtulis guvis septiņus vārtus un izpildījis piecas rezultatīvas piespēles. KHL Austrumu konferencē līdere ar 57 punktiem 31 spēlē ir Sibir, bet Admiral ar 46 punktiem pakāpusies uz septīto pozīciju.