Bārtulim rezultatīva piespēle, viņa Admiral piekāpjas Maskavas Dinamo

Prognozē rezultātu un laimē viedtālruni!

Latvijas hokeja aizsargs Oskars Bārtulis svētdien veica rezultatīvu piespēli, taču tas neglāba viņa pārstāvēto Vladivostokas Admiral no zaudējuma Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta mājas spēlē ar 2:5 (1:0, 1:3, 0:2) pret Maskavas Dinamo, kas savukārt līdz ar to nodrošināja vietu izslēgšanas spēlēs.

Bārtulis pirmajā periodā asistēja Dmitrijam Luginam, kurš 15.minūtē skaitliskajā vairākumā atklāja rezultātu un izvirzīja Admiral vadībā. Pirmā perioda izskaņā Vladivostokas klubs palika bez sava rezultatīvākā aizsarga Džonatana Blama, kurš par sitienu pretiniekam kakla un galvas rajonā, tika noraidīts no laukuma līdz spēles beigām.

Krietni rezultatīvāka bija spēles otrā trešdaļa, kurā Admiral bija vadībā ar 2:1, tomēr Maskavas klubs spēja ne tikai panākt izlīdzinājumu, bet arī pārņemt iniciatīvu un izvirzīties vadībā. Pēdējā trešdaļā viesi iemeta vēl divas ripas, pēdējo mača izskaņā raidot jau tukšos pretinieku vārtos. Maskavas Dinamo labā Artjoms Fjodorovs guva divus vārtus.

Bārtulis spēlēja 26 minūtes un 57 sekundes, kas šoreiz bija otrs ilgākais laiks komandā. Viņš divas reizes meta pa vārtiem un izdarīja vienu spēka paņēmienu.