Bārtulim rezultatīva piespēle uzvarā pār Masaļska un Ābola Lada

Prognozē rezultātu un laimē viedtālruni!

Latviešu aizsargs Oskars Bārtulis izcēlies ar rezultatīvu piespēli KHL regulārā čempionāta mačā, palīdzot viņa pārstāvētajai Vladivostokas Admiral izbraukumā ar 5:1 pārspēt latviešu speciālista Arta Ābola trenēto un vārtsarga Edgara Masaļska pārstāvēto Toljati Lada vienību.

Mača rezultāts tika atklāts tikai otrās trešdaļas sākumā, kad izcēlās Admiral rindās spēlējošais Mihails Fisenko. Deviņas minūtes vēlāk mājinieki izlīdzināja spēles rezultātu, kad vārtus guva talantīgais Deniss Gurjanovs. Taču piecas minūtes līdz perioda izskaņai vadību Admiral komandai atguva amerikāņu uzbrucējs Deivids Būts.

Savukārt noslēdzošajā trešdaļā Admiral guva vēl trīs bezatbildes vārtus, pa reizei izceļoties Konstantīnam Makarovam, Aleksandram Gorškovam un Artjomam Podšendjalovam, kuram asistēja tieši Bārtulis.

Oskars Bārtulis šajā mačā laukumā pavadīja 26 minūtes un 36 sekundes, četras reizes metot pa pretinieku vārtiem. Tāpat latvietis nopelnīja četras soda minūtes, veica vienu spēka paņēmienu un bloķēja vienu pretinieku mesto ripu. Latvijas aizsargs šosezon 38 mačos guvis astoņus vārtus un veicis desmit rezultatīvas piespēles, kamēr pēdējo sešu maču laikā Admiral izdevies gūt jau piecas uzvaras.

Savukārt Edgars Masaļskis laukumā bija visu spēli. Viņš atvairīja 30 no 35 pretinieku metieniem. Pirms tam Lada piecos mačos bija izcīnījusi četras uzvaras.