Bārtulim rezultatīva piespēle Admiral piektajā uzvarā pēdējos sešos KHL mačos

Prognozē rezultātu un laimē viedtālruni!

Latviešu aizsargs Oskars Bārtulis piektdien izcēlās ar rezultatīvu piespēli Kontinentālās Hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē, palīdzot viņa pārstāvētajai Vladivostokas Admiral komandai ar 2:0 (1:0, 0:0, 1:0) pieveikt Novokuzņeckas Metallurg vienību.

Abas šīs vienības savā starpā turpat Vladivostokā cīnījās arī ceturtdien, kad Admiral guva panākumu ar rezultātu 2:1. Pēdējās sešās spēlēs Admiral vienība izcīnījusi piecas uzvaras.

Mača rezultāts tika atklāts jau pēc vienas nospēlētas minūtes, kad Aleksandrs Kuzņecovs pēc rezultatīvas Bārtuļa piespēles ripu raidīja tieši Metallurg vārtos. Savukārt 2:0 panāca piecas minūtes līdz pamatlaika beigām, kad izcēlās Artjoms Podšendjalovs.

Admiral kapteinis Bārtulis uz ledus atradās 27 minūtes un divas sekundes, kā laikā veica divus metienus pa pretinieku vārtiem. Tāpat latvieša kontā viens izprovocēts pārkāpums un divas soda minūtes. Šīs sezonas 31 spēlē Bārtulis guvis septiņus vārtus un izpildījis sešas rezultatīvas piespēles.

Tikmēr Austrumu konferences līdere Novosibirskas Sibir ar 2:1 (1:0, 0:1, 0:0, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā uzveica Habarovskas Amur komandu. Uzvaru nesošo bullīti guva Konstantīns Okulovs. Ceturtdien Sibir turpat Habarovskā tika pie pārliecinošas uzvaras ar rezultātu 3:0, tādējādi pārtraucot trīs zaudējumu sēriju.

KHL Austrumu konferencē līdere ar 62 punktiem 33 spēlēs ir Sibir, bet Admiral ar 52 punktiem pakāpusies uz ceturto pozīciju.